Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

Lunara je super. Nabudzio sam 10 lvl u cugu, samo sa par heroja mi se to desilo. Patch je doterao.

Inace, pre neki dan sam kupio Thralla. Brate mili, ja ne znam kako sam ziveo do sada bez tog heroja :)


Procitao sam da ga nerfovali - pa kako je on tek bio pre patcha kada sada bije ko sveti ilija? Znaci, prvi heroj sa kojim nisam isao cak ni u try mode, pravac qm - prva partija 11 ubistva, ostali po 4-5 (top damage), vezao 5 pobeda za redom, ne pamtim da mi je neki heroj tako dobro legao :)

Specijalka, uz Zagarinu, mozda najbolja u igri.

Link to comment
Share on other sites

Kupio sam Lunaricu, zanimljiva ja. Mogli bi opet da se skupimo neko vece da je isprobam.

jel to onaj heroj što si rekao da je sranje? :p

Lunara je super. Nabudzio sam 10 lvl u cugu, samo sa par heroja mi se to desilo. Patch je doterao.

Inace, pre neki dan sam kupio Thralla. Brate mili, ja ne znam kako sam ziveo do sada bez tog heroja :)


Procitao sam da ga nerfovali - pa kako je on tek bio pre patcha kada sada bije ko sveti ilija? Znaci, prvi heroj sa kojim nisam isao cak ni u try mode, pravac qm - prva partija 11 ubistva, ostali po 4-5 (top damage), vezao 5 pobeda za redom, ne pamtim da mi je neki heroj tako dobro legao :)

Specijalka, uz Zagarinu, mozda najbolja u igri.

realno kida oduvek. sećam se kad sam ga prvi put izabrao bio sam na fazon, kako se bre ovako lako igra sa ovim likom :)

btw, igram sinoć i ispadne mi glupi "waiting to reconnect" ekran 5 min pred kraj i uopšte mi ne registruje partiju :(( a bio neki ubi bože meč od pola sata užasni.

Link to comment
Share on other sites

Jel se ja tripujem ili je u poslednje vreme mnogo vise meceva koji traju preko 25-30 min?

Ustvari 100% sam siguran da ih ima vise. Znam i kada cekamo drugara, pre kada vidis da je u 18 min meca, to bude gotovo, u poslednje vreme nacekamo se, bude i preko pola sata mec.

Da li je to zaista zbog boljeg matchmakinga, pa su partije tvrdje i neizvesnije, ne verujem da je 50% veci damage fortova bas toliko produzio partije. Normalne partije traju normalno idalje, samo cesce igram partije preko 25 min nego pre.

Link to comment
Share on other sites

Jel se ja tripujem ili je u poslednje vreme mnogo vise meceva koji traju preko 25-30 min?

Ustvari 100% sam siguran da ih ima vise. Znam i kada cekamo drugara, pre kada vidis da je u 18 min meca, to bude gotovo, u poslednje vreme nacekamo se, bude i preko pola sata mec.

Da li je to zaista zbog boljeg matchmakinga, pa su partije tvrdje i neizvesnije, ne verujem da je 50% veci damage fortova bas toliko produzio partije. Normalne partije traju normalno idalje, samo cesce igram partije preko 25 min nego pre.

blizzova želja je da partije budu još kraće, pominjali su to negde, tako da ne verujem da će, čak i ako je bolji matchmaking, to ostati dugo tako. a ako je tačno to što kažeš :)

Link to comment
Share on other sites

ima sve da iskidamo šta je sa tobom!

 

Ajde večeras ogogo, dajte tačno vreme

Isto kao i Spiru, nekad mi se desi i da mi ne izda rezultate nikakve, pa se posle pojave.

btw, pozdrav za drugare od sinoć, u operi je bilo divno :)

Pa ja mogu kad god, ali znam da Saint i pretpostavljam djaPe igraju od 9. Tako da mozemo od 9 svi onda, ja cu verovatno biti tu i ranije ^^

Lucky nema brige! Symbiote na tebe i idemo u pobede!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...