Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nova stvar i novi spot, novi album 12. novembra, suzu sam pustio o/

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ie2VShp-JNc

  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Да ли неко зна како се зове игрица у којој си ти крсташ (чини ми се) и тако идеш светом и бијеш инфиделе и имаш гир? Ради се о игрици у првом лицу. Игрица је сигурно стара минимум 6, 7 година...

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

Да ли неко зна како се зове игрица у којој си ти крсташ (чини ми се) и тако идеш светом и бијеш инфиделе и имаш гир? Ради се о игрици у првом лицу. Игрица је сигурно стара минимум 6, 7 година...

 

Bolje otvori novi topic u odgovarajućem podforumu - Akcione , lakše ćeš dobiti odgovor. Meni nešto Hexen/Heretic u glavi, ne znam što.

Link to comment
Share on other sites

Velika količina randoma se zadnjih dana registrovala na forum zbog nagradnih igara što organizuje rur na fejsu, ko zna šta nam je noć donela

 

20724f513debb6a5e.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Bolje otvori novi topic u odgovarajućem podforumu - Akcione , lakše ćeš dobiti odgovor. Meni nešto Hexen/Heretic u glavi, ne znam što.

Witchaven mozda.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Velika količina randoma se zadnjih dana registrovala na forum zbog nagradnih igara što organizuje rur na fejsu, ko zna šta nam je noć donela

 

 

Pratimo i posmatramo :) Jedino što ovaj koji pita nije iz te grupe :)

 

 

Witchaven mozda.

 

E jes, ima i to.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...