Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

 gledao si teen flick i sranje je?

 NEMOGUĆE

 

 

  :tf:

 

Јбга, тако би могли да и Kick Ass подведемо под тај жанр (који испаде свеобухватан), а испаде, бар мени, екстра забаван филм.

Нисам ишао да гледам наставак Одисеје у свемиру или Амадеуса или Бамби - знао сам шта је, али и кад се узму "олакшавајуће" околности, опет не вреди - филм је просто неописиво срање, а овакве сценаристе у Кини вероватно стрељају.

Link to comment
Share on other sites

 ne slažem se za kick ass, dovoljno je da vidiš oba trejlera, pa da skontaš da su dva različita univerzuma filmovi

 i dalje ne znam kako pored toliko pogledanih filmova niste razvili spajdi sens šta je gledljivo a šta ne

 

Па јел онда унапред оцењивање на основу трејлера или врсте филма? Одлучи се! :)

 

пс. Нисам гледао трејлере за Kick Ass, максимално ме пријатно изненадио филм

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

 pa na osnovu trejlera vidiš šta je :)

 

 prvi hunger games sam pogledao (namerno!), jer baš volim distopije, i volim battle royale, pa sam odlučio da gledam uprkos osjećaju koji je urlao da to ne radim

 film je naravno govno, ali mi je settings ok, šteta što to nisu malo bolje razvili (kapiram da je knjiga bolja!)

 

The maze runner trilogija je isto distopija :)

FullMetal Alchemist : Star of Milos.

 

Meh.

Nisam odusevljen.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ето, лепо ти Џокер одговорио.

 

Гледам доста филмова, углавном SF и да, дајем шансу можда и неким којима не бих требао. Ово сам случајно погледао у бисокопу, тј цео филм, иначе бих га вероватно "одгледао" у 5 мин кући. Тако ме је нпр и Edge of tomorrow баш пријатно изненадио, јер сам очекивао говно са Крузом.

И обда дође и пржиш овде са "lol, па што гледате срања, како не можете да процените итд", а одгледао си и још и очекивао нешто од оног HG смећа! Уа, бре! [:D]

 

Плус, мени је гушт да дођем овде и да се похвалим да сам гледао срање и да опљујем мало! :)

 

 

пс. Мада бих радије хвалио филмове... али шта да се ради сад, то је што нам нуде

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Svako "bio bi ok EoT" znači još pet "young adult" filmova tipa Maze Runner, Divergent, Hunger Games i sl., a o superherojima da i ne pričamo.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledao juče i stari i novi Sin City.

 

Prvi je dojaja, mračan do besvesti, karakteri odlični (Marv car).

 

Ovaj novi mi nekako nije na nivou. Plus za Evu u Evinom kostimu, svaka čast, ali mi deluje kao na silu skrpljen side-quel (odnos uporediv kao spartanska i atinska epizoda 300). Overall - gledljivo jeste, nije čak ni loše, ali nisam baš oduševljen.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Odgledao i ja Coherence, odlična ideja, preporuke. imam jedno pitanje.

 

 

u čemu je fora u poslednjoj sceni tačno? reče već pip da je to "twist unutar twista" ali nikako da skontam da li konkretni događaji iz filma zaista imaju veze jedan sa drugim (ovde mi pada na pamet prva scena gde koriste skajp i onaj trip kada ona stalno ubija samu sebe iz drugog univerzuma ali ta osoba nastavlja da živi) ili je to samo nastavak tripa koji vozi kroz ceo film odnosno ta unutrašnja borba i bezbroj mogućih ishoda?

 

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vek kod toga,jel vazi isto to za Hunger Games?

 

Meni su oba hunger games filma dobra. Atmosfera mi je half lajfična, gluma onako ok, radnja onako ok, ali overall ocekivao sam govno na nivou tvajlajta, no ispade sasvim gledljivo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

THE PURGE ANARCHY

 

5529_4121.jpg

 

 

Bljuc, jedva izdržljivih sat i četrdes minuta katastrofalnog tempa, živcirajućih likova, jadne i glupave radnje i "akcionih" scena koje bi random 20 rurovaca snimili bolje. Povremena socijalna kritika o jazu bogatih i siromašnih (koja je valjda trebala da bude fokus i pančlajn priče) je minimalna, i u isto vreme odrađena apsurdno glupavo i tragikomično, i jedino što vredi u celom filmu je scena od desetak sekundi pred kraj vezana za razrešenje Grilovog lika (koji je u celom filmu generični silent stoic hero type koji smara). Kako je prvi deo tri puta bolji film od ovoga, onda je ovo školski primer kako je kroz hajp i maestralan marketing inače uzeta velika lova u bioskopima.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...