Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

gledao sam kradljivce bicikala prvi put neki dan, bilo na tv.

jebote koji masterpiece, ceo film je sjajan, napet, zanimljiv, i onda onaj kraj. najež. i strasno koliko se nije nesto promenilo.

i jos jednom sam čekirao da su italijani i italija nešto precarski

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Da ne zaboravim, gledao sam pre par meseci, čisto da se neko ne zajebe da izgubi sat i po života kao ja.

The Prince

http://m.imdb.com/title/tt1085492/

Najgore uloge Vilisa i Kjuzaka ikad (na drugom mestu je Vilis u poslednjem Die Hard).

Sori na bzvz linku, na mobu sam.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Mommy-2014-movie-poster.jpg

 

DDDDDDDDDOMINATING

 

 

Leviathan-2015-movie-poster.jpg

 

BBBBBBBBBBLOODBATH

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Mila Jupiterka

 

http://www.imdb.com/title/tt1617661/

 

 

Vizuelno impresivno, ali priča je precizno krojena za inteligenciju američke tinejdžerke.

 

Takođe imam utisak da su scenaristi čerupali Dinu za ideju. Ekspandovano i našminkano, al kad se pogleda malo big picture, paralele su očigledne.

Edited by Dreadnought

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

I to :)

Elem, ne znam, sve je to lepo i krasno i potresno, ali mi ne štima puno stvari. Okej, početna postavka da se ovako nešto desi upper klas profesorki, to je ok, kao, eto kako to može da zadesi i taj sloj, to mi i nije bilo previše problematično (mada film u startu tu gubi na potencijalu za neku veću dramu). Tok filma je nekako ravan i hladan, sve je nekako odrađeno sa distance (uključujući i odnose likova), poslednjoj trećini filma (koja je i najefektnija) je dato premalo vremena, neke scene su snimljene i deluju previše čudno (scena kad govori pred onim udruženjem je užasno akward, deluje nekako loše televizijski snimljena, i kao da ju je snimao i drugi čovek i da je iz nekog sasvim desetog filma, a tu ne pomaže ni Džulijenina gluma i izrazi lica). Kristen Stujart je ubitačno nepodnošljiva, jebote mislim da nikad nisam video glumca/glumicu koja toliko svojim glumatanjem i govorom tela želi da saopšti da joj je neprijatno na snimanju i da ne želi da se bavi tim poslom, al kao ajde, slava i novci (bukvalno cura agresivno izbegava da stupi u bilo kakvu uverljivu interakciju sa drugim likovima). Džulijenka ok, mada nekako rutinski sve to deluje odrađeno, Rozamunda pa i Riz Vinterspun su mnogo više zaslužile oskara.

 

Retka svetla tačka su Alek Boldvin (perfektno mu se vidi na licu frustracija i nemoć zbog cele situacije) i par scena pred kraj 

 

Ceo deo kad gleda snimak na laptopu je perfektan, npr., trebalo je da bude više takvih scena. Kao i način na koji je prikazano galopiranje bolesti kasnije, bez nekih velikih govorancija i značajnih životnih istina, samo žena koja se rapidno, sloj po sloj pretvara u ljušturu i neku sasvim drugu osobu. 

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

MORTDECAI

 

NQzl6Tk.jpg

 

Može da se izdrži, ali žešće su izfejlovali taj britansko-luckasti sixties vajb heist komedije. Pol Betani jedina svetla tačka.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

MORTDECAI

 

NQzl6Tk.jpg

 

Može da se izdrži, ali žešće su izfejlovali taj britansko-luckasti sixties vajb heist komedije. Pol Betani jedina svetla tačka.

 

a ja taman hteo da to pogledam posle jupitera, to su dva filma koja sam dl-ovao u paketu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...