Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

90 godina Mosfilma u Beogradu i Nišu

Četvrtak, 29.maj
20.00 BELI TIGAR
r. Karen Šahnazarov
Petak, 30. maj
18.00 NEKOLIKO DANA IZ ŽIVOTA OBLOMOVA
r. Nikita Mihalkov
20.30 DERSU UZALA
r. Akira Kurosava
Subota, 31. maj
18.00 MOSKVA SUZAMA NE VERUJE
r. Vladimir Menjšov
20.30 MI SVIRAMO DžEZ (MI IZ DžEZA)
r. Karen Šahnazarov
Nedelja, 1. jun
18.00 KAVKASKA ZAROBLjENICA
r. Leonid Gajdaj
20.30 OGLEDALO
r. Andrej Tarkovski

 

http://www.fcs.rs/generic.php?page=vest&id=2087

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

posto sam video da su podeljena misljenja oko snowpiercera resio sam da ga pogledam

 

ni jedan deo i nista u filmu mi se nije svidelo , deluje mi kao da je film sniman na silu i ni ne razmislja mi se o filozofskom delu filma jer je bio jako naporan za gledanje :c

Link to comment
Share on other sites

LEGO MOVIE

 

The_Lego_Movie_poster.jpg

 

Unanimously odličan. Perfektno su odradili priču u smislu da su pokrili razne aspekte Lega kao fenomena (razne vrste playsetova, koje su uspeli da uguraju tako da imaju smisla u priči), sjajna poruka na kraju filma (kao i ceo taj segment), i fantastična tehnička realizacija (iako je sve CGI, sve je odrađeno sa manjkom frejmova i skokovito, kako bi se dobio stop motion efekat pravih igračkica). Pohvalno je i što je film pun fora i forica u prednjem i zadnjem planu i što ih nisu silovali i objašnjavali, već kako ko ukači. Jedina manja zamerka su pojedine akcione scene koje su previše "bizi" i krcate detaljima, pa je nekad previše naprezanja da bi se pohvatalo šta se dešava na ekranu. Betmen car: "Who's Lucy?" :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

The Last Starfighter

 

ne znam koliko decenija je prošlo otkako sam poslednji put video ovaj film, oduševljen sam činjenicom da je produkcija na nivou lošeg TV filma, da je scenario rudimentaran u najboljem slučaju, ali je nostalgija over 9000, uživao sam ko malo dete =o)) next up: Flight of the Navigator! ;oD

Link to comment
Share on other sites

Last Starfighter je, ako se ne varam, bio prvi film koji je imao kompletne CGI kadrove i scene, ako ne i prvi film sa CGI-ijem. Sećam se članka iz Galaksije tada u kojem su bili zadivljeni svime time, ali su i zamerali što su svi CGI konstrukti u filmu suviše čisti i sterilni, i da su trebali malo da ih zaprljaju kako bi dobili realističniji izgled nalik Star Warsu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

da video sam i tvoj review :D ne znam, ok su mi ovakvi filmovi, nemam nista lose da kazem o filmu, jeste u par momenata bilo transfera neprijatnosti ali mislim da to nije bilo zbog glume nego zbog samih situacija, i mozda olivia wilde malo overactuje ali to se canceluje jer je predobra ... i mozda sam preterao sa osmicom, ali sedmica je ok:D da je kraj bio kakav je u vecini tih romanticnih drama ocena bi bila manja za 2 :D

Edited by rjvn
Link to comment
Share on other sites

Delivery man, simpatičan, Vins Von nije loš, iako nije tipična njegova komedija

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Odgledao "Her". Čudno, mnogo čudno, kontam ja šta tu ima dobro otprilike, ali prenerealno je, i sreća da nisam gledao sa nekim, garantovani transferi neprijatnosti na svakih 15 minuta otprilike... Precenjeno, IMHO. Mada, opet, šta ja znam, ja volim Pacific Rim, recimo :-)

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Pa da, preteško mi je da suspendujem nevericu na te ideje, ajde donekle bih skontao da je ta veza koju on ostvaruje jedinstven slučaj da se formira takav odnos između korisnika i OS-a, kao baš ta verzija njegova je prevazišla svoje programiranje, ali

Kad krene ona priča kako svi živi to mogu da kupe i imaju, pa ljudi koji su voljni da pozajme svoja tela jer su toliko oduševljeni time, bio sam baš WTF, šta je pisac hteo da kaže...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...