Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Ne znam da li je neko vec spominjao ovo, ako i jeste nisam video. Stavicu ovde, pa ako neko od admina misli da treba da se prebaci u serije, neka prebaci.

 

http://www.imdb.com/title/tt4299972/?ref_=nv_sr_1

 

U pitanju je dokumentarac u produkciji HBO-a odradjen kao mini serija od 6 epizoda od po 40-tak minuta. Prica o zivotu sada vec 70-o godisnjeg Roberta Dursta, sina jednog od najbogatijih ljudi u Njujorku koji se sumnjici za vise ubistava u slucajevima koji su ostali nereseni.

 

Dokumentarac je nastao kao zelja samog Roberta Dursta, posle kontakta sa rediteljem ovog filma

 

http://www.imdb.com/title/tt1175709/?ref_=nv_sr_1

 

koji je reziran na osnovu nestanka Robertove zene 1982. Hteo je da, navodno iznese svoju stranu price pod uslovom da ga intervjuise ovaj reditelj, Andrew Jarecki.

 

Ko misli da bi mu bilo interesantno neka pogleda, s moje strane preporuka.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je neko vec spominjao ovo, ako i jeste nisam video. Stavicu ovde, pa ako neko od admina misli da treba da se prebaci u serije, neka prebaci.

 

http://www.imdb.com/title/tt4299972/?ref_=nv_sr_1

 

U pitanju je dokumentarac u produkciji HBO-a odradjen kao mini serija od 6 epizoda od po 40-tak minuta. Prica o zivotu sada vec 70-o godisnjeg Roberta Dursta, sina jednog od najbogatijih ljudi u Njujorku koji se sumnjici za vise ubistava u slucajevima koji su ostali nereseni.

 

Dokumentarac je nastao kao zelja samog Roberta Dursta, posle kontakta sa rediteljem ovog filma

 

http://www.imdb.com/title/tt1175709/?ref_=nv_sr_1

 

koji je reziran na osnovu nestanka Robertove zene 1982. Hteo je da, navodno iznese svoju stranu price pod uslovom da ga intervjuise ovaj reditelj, Andrew Jarecki.

 

Ko misli da bi mu bilo interesantno neka pogleda, s moje strane preporuka.

Odgledao, je l' realno da se ovo desi? :D

Link to comment
Share on other sites

@nigga

 Mislim na cinjenicu koliko je ovo sve smisljeno, ili makar dio ovoga :)


Mislim kao drugi put zaboravi da ima mikrofon, a sve ove godine bio mastermind :)
Ako se sve ovo desilo ovako kao sto je prikazano, bez ikakvog dogovaranja izmedju njih dvojice(mada ne vidim sta bi ovaj matori mogao da dobije od toga), onda je ovo stvarno jedan biser :D

Link to comment
Share on other sites

@Buda

 

Naravno da nije zaboravio, mislim ajde da kazes da je moglo jednom da mu se desi, pa kao ok, ali dva puta, ne verujem :) Na kraju krajeva, sve to sto je u wc-u rekao naglas, dok je bio sam sa sobom jelte, mogao je reci i u sebi, tako da je ocigledno da u tom delu nema nikakve slucajnosti. Da li je sve uradjeno u dogovoru sa ovim likom, sto je vrlo moguce ili je matori uradio na svoju ruku, ne znam...mislim da je u dogovoru sa ovim likom.

 

Sad tu jedino moze da se postavi pitanje motiva, ali ako se krene uopste od nastanka ovog dokumentarca, gde je on navodno hteo da isprica svoju stranu price, ni to mi nema nikakve logike, jel gledajuci ceo njegov zivot nikako mi ne deluje kao lik kome je stalo sta drugi ljudi misle o njemu, pogotovo ne "obicni" ljudi.

 

Lik je 99% ubio minimum troje ljudi, od cega je jednom uhvacen i to kako je raskomadao telo i izvukao se sa tim, da nije na njegovu ideju radio ovaj dokumentarac to bi i ostalo na tome. Sad ima 70+ godina i sve mi nekako deluje da je i hteo da bude uhvacen...zasto? Ne znam, mogu samo da nagadjam...mozda je jednostavno hteo sve da ih vuce za nos i kaze "eto, izvukao sam se jos jednom, nista mi ne mozete" ili mozda zna da mu nema jos puno od zivota, posto sam procitao negde da pati od vise bolesti, pa ga je mozda nekim cudom i stigla neka griza savesti, pa bi pre odlaska na onaj svet da barem delom okaje svoje grehe, a mozda je neka deseta stvar u pitanju.

 

Cinjenica je da je posle ovog dokumentarca uhapsen i da ce mu se suditi za ubistvo ove Suzan Bergman

Link to comment
Share on other sites

Odgledala Lolitu ponovo posle 10ak godina. Film vrhunski, gluma dobra. ceo dan sam nekako pod utiskom, zao mi je coveka. Sad cu ponovo da procitam i knjigu, dok me drzi. Prvi put mi je bila dosta staticna

Да ниси гледала у Чекаоници?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta je spektakularno u wyrmwood-u,brainless movie s puno akcije...

wyrmwood - apokalipsa, australija, zombiji ? dobar mix zar ne ? naravno da nije

 

film je govno tesko, nemojte trositi internet bezveze

  • Upvote (+1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

odgledao ovih dana:

 

boogie nights - 8.5/10

 

prijatno me je iznenadio film, volbergov prvenac ako se ne varam, jako jako dobar

 

killing them softly - 6/10

 

megasmor, zaplet skoro i da ne postoji, cak nisu ni pokusali da te ubede da postoji, vec je sve odmah jasno, a ostatak filma je popunjen desetominutnim dijalozima o bivsoj zeni / previse alkohola i kurvama gandolfinija i slicno.

 

nightcrawler - 10/10

 

savrsen film, dzejk mi lagano postaje omiljen glumac

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

добро бре Пип, пичка му материна...

 

одеш на сличку, кликнеш десно мишем, идеш на "show picture", и идеш тако док у "path" не видиш да на крају стоји ".jpg", и тек онда имбедујеш сличку.

 

:)

 

нисам неки стручњак за нет и ИТ, штавише, телетабис сам, али ти си и мене зајебао.

  • Downvote (-1) 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ево, пробавам да пребацим сличку са ИМДБ и не ради десни миш на слички. дакле, мој алгоритам ради.


уосталом, ево ти минус.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Dok nađem jednu koja zadovoljava uslove, i da je u nekoj normalnoj rezoluciji i da poster zapravo i liči na nešto, a u kur

Zato uvek i stavim naziv filma prvo velikim slovima

 

Wild2014Poster.jpg

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...