Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Rođak ZOLA objasnio!

PRAVDA ZA DAKIJA, ROOTKIT ZA MOHIJA!

 

Što Dule kaže, dođem uveče da pročitam forum, ono još uvek prdite :D A ovo "aj mi daj plus" je ono... ne znam. Ukinuti to sranje i gotovo. Zbog tih pluseva su ljudi počeli da slikaju klinke na ulici! Ne širite tu bolest!

Link to comment
Share on other sites

ugasite plusove i pricajte topik i vratite dakija na forum

 

 

DOSTA JE BILO

 

REVOLUCIJA!

POVEDI NAS VODJO, NASTAVICEMO I KADA TI KVITUJES :D

  • Upvote (+1) 1

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

ja se stvarno unapred izvinjavam ako cu uvrediti nekoga ovim sa irca, ali moram negde da okacim, umirem jebeno, reki car! :D

 

Vitjsa_ Neko fejluje na taj način, a neko ne vodi psa na plivanje godinama
rejven :c
rejven vodicu ga
rejven samo da smislim
rejven kako i gde i sta!
rejven plasim se u reku
rejven da ga ubacim
rejven odnece ga dunav

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Marinice, realno ne znam o cemu ti pricas da je Daki retard, da se nisi druzila godinama sa njim pa da znas to, ja nisam upoznat da li se znate u RLu i koliko( a posebno kako) ali nekako cak i da ga znas dobro vrlo je bedno da govoris ovde da je ovakav ili onakav. Posebno je bedno ako ga ni ne poznajes nego si u fazonu gde svi tu i mali mujo.

 

Jednostavno mohi je mali u tebi!

Ovo sto je Kalimero napisao je najblaze receno...

S druge strane, sto bih ja tebi objasnjavala zasto imam takvo misljenje o bilo kome.

A i nisam sad nesto puno prozivala dakija. Malo je on mene prozivao, malo ja njega i to je to. 

Link to comment
Share on other sites

ne vidim kako bilo ko na ovoj planeti ima kapacitet da nekome spreci pristup javnom web sajtu :)

ako je Visarionovič onako mogao da vlada onakvom zemljom, pre nula i jedinica, danas bi "mlađi referent za Dakija" zamenio pola NKVDa. if ju keč maj drift.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Microsoft fora hehahaehehahee kako si se samo setio pa ja bas tamo radim!

Kakav crni pattern Mohi, izgubio si dodir sa realnoscu ako si ga ikada i imao.

Al ajd, igracu tvoju igru opet, sto da ne.

Koje signale imamo za taj "pattern" koji sprecava John Doe-a da se registruje na sajt?

1. Geolocation IP adrese? Super, koristice TOR/VPN/Proxy

2. Browser/OS/cookie history/stagod? Nepotrebno komentarisati, ovo odavno niko uzima za relevantno kod izgradnje profila

3. Vremenski raspored i ucestalost poseta? Strava, pomerice svoj ciklus za par minuta/sati

4. Ima Kinect u sobi koji je zaboravio da ugasi?

 

Lako se provali kad neko koristi vpn/proxy

 

I na kraju ako se reguje, kao starter ima bese limit postova dnevno i biva banovan. Meni je skroz ok da se on pomuci da uspe da se reguje i da onda jednim klikom bude opet banovan.

 

Irc je uspesno daki free vec ihaj.

  • Downvote (-1) 2

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Lako se provali kad neko koristi vpn/proxy

 

I na kraju ako se reguje, kao starter ima bese limit postova dnevno i biva banovan. Meni je skroz ok da se on pomuci da uspe da se reguje i da onda jednim klikom bude opet banovan.

 

Irc je uspesno daki free vec ihaj.

 

this :)

 

stavljena je rucna validacija novih usera i banovana je vecina mail servisa gde je moguce da se lako reguje :) pa ako njega ne mrzi da provede 5 minuta da reguje novi mail i sl. nas ne mrzi da provedemo 30 sekundi da ga banujemo..

 

kao shto smo rekli ljudi, izglasan je ban zbog vishe sranja koja je pravio na forumu u zadnjih 10 godina.. znachi niko nije bio u fazonu gang bang dakija vec su svi admini i modovi glasali da li treba da se banuje ili ne.. izglasan je ban i sad se on sprovodi (iako vecina nas verovatno nishta nema protiv dakija per-se).. plus, ja sam se zainatio sad da ga banujem jer smara sa milion altova i proxija i misli da je prepametan jer zna da koristi VPN i third-party email, e pa jebiga.. :)

Link to comment
Share on other sites

zato sto sam ti dao minus,

il zato sto sam mu reko da je jedna obicna pickica smrdljiva koja je jaka samo preko tastature jer zna da niko ne moze da ga prebije dok sedi u fotelji i gleda u monitor ????

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

ja bih zamolio da se na neki način zabrani ovo nepotrebno prozivanje članova foruma za banovanje i napuštanje foruma, ajde nekako i da preskočim preko prozivanja i vređanja i nekih fori.

 

kada ovo gorovorim prvenstveno želim da ukažem na prozivanje za ban i napuštanje foruma i to naročito u nekim sekcijama gde nema nikakve potrebe za tim i jednostavno to me iritira da i ja počnem da se svađam i to sve dovodi do spamovanja i bespotrebnog svađanja.

 

ako neko prekrši neka pravila i ne znam sad da kažem previše troluje, hejtuje, proziva, provocira, spamuje itd. da se odgovarajuće kazni sa warnom ili banom.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

Live and let die


 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...