Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

то је техничко питање, надлежне службе имају сасвим довољан капацитет да спроведу било коју одлуку.

ne vidim kako bilo ko na ovoj planeti ima kapacitet da nekome spreci pristup javnom web sajtu :)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Hahah al ovaj mohi je kralj, samo ulece sa "ti si dement" onelinerima, meni da budem iskren i ne smeta to mada mi smeta sto su fore dosta opale sa kvalitetom :)

 

Sto se tice Marinice, realno ne znam o cemu ti pricas da je Daki retard, da se nisi druzila godinama sa njim pa da znas to, ja nisam upoznat da li se znate u RLu i koliko( a posebno kako) ali nekako cak i da ga znas dobro vrlo je bedno da govoris ovde da je ovakav ili onakav. Posebno je bedno ako ga ni ne poznajes nego si u fazonu gde svi tu i mali mujo.

 

Jednostavno mohi je mali u tebi!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Mohi koliko treba da platim da jedno metar-dva dana odjebes od mojih postova? iskreno pitam, ako se nadjemo na nekoj razumnoj cifri, platicu

fore su ti lose, repetativne i vrte se oko 2 stvari koje znas o meni

mada imas taj dar da me iznerviras, thus, spreman sam da platim radi dusevnog mira, posto te admini ovde nikada nece banovati it seems

Vidi ga daki 2 sa platicu forama.

Mozda mi tvoji postovi ne bi zapadali za oko kad ne bi lupetao.

 

ja bih voleo da mohi napiše kako bi sprečio pristup ruru, zanima me, bez zezanja :D

Prvo ne sprecava se pristup ruru, sta nas boli k dal daki cita i place sto ne moze da odgovori. Drugo postoji dovoljno logova dakijevih poseta da se napravi patern po kome bi se sprecio pristup u smislu registracije. A ti doco malo vise knjige, a manje mikrosofta pa mozda ne postanes ko ovaj trupi.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Prvo ne sprecava se pristup ruru, sta nas boli k dal daki cita i place sto ne moze da odgovori. Drugo postoji dovoljno logova dakijevih poseta da se napravi patern po kome bi se sprecio pristup u smislu registracije. A ti doco malo vise knjige, a manje mikrosofta pa mozda ne postanes ko ovaj trupi.

 

dobro, opet si se iskurčio a apsolutno ništa mi nisi rekao. 

kako bi sprečio dakija da se registruje tačno?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Prvo ne sprecava se pristup ruru, sta nas boli k dal daki cita i place sto ne moze da odgovori. Drugo postoji dovoljno logova dakijevih poseta da se napravi patern po kome bi se sprecio pristup u smislu registracije. A ti doco malo vise knjige, a manje mikrosofta pa mozda ne postanes ko ovaj trupi.

moze moze, napravicemo pattern, a onda cemo da uploadujemo virus vanzemaljcima i sprecimo napad na belu kucu!
Link to comment
Share on other sites

Microsoft fora hehahaehehahee kako si se samo setio pa ja bas tamo radim!

Kakav crni pattern Mohi, izgubio si dodir sa realnoscu ako si ga ikada i imao.

Al ajd, igracu tvoju igru opet, sto da ne.

Koje signale imamo za taj "pattern" koji sprecava John Doe-a da se registruje na sajt?

1. Geolocation IP adrese? Super, koristice TOR/VPN/Proxy

2. Browser/OS/cookie history/stagod? Nepotrebno komentarisati, ovo odavno niko uzima za relevantno kod izgradnje profila

3. Vremenski raspored i ucestalost poseta? Strava, pomerice svoj ciklus za par minuta/sati

4. Ima Kinect u sobi koji je zaboravio da ugasi?

Link to comment
Share on other sites

Hahah al ovaj mohi je kralj, samo ulece sa "ti si dement" onelinerima, meni da budem iskren i ne smeta to mada mi smeta sto su fore dosta opale sa kvalitetom :)

 

Sto se tice Marinice, realno ne znam o cemu ti pricas da je Daki retard, da se nisi druzila godinama sa njim pa da znas to, ja nisam upoznat da li se znate u RLu i koliko( a posebno kako) ali nekako cak i da ga znas dobro vrlo je bedno da govoris ovde da je ovakav ili onakav. Posebno je bedno ako ga ni ne poznajes nego si u fazonu gde svi tu i mali mujo.

 

Jednostavno mohi je mali u tebi!

Даки се према Марини благо речено опходио као сељак :) Ниси био присутан или си заборавио :) Добро памтим то јер сам се тада као ретко до сад сложио са Мохијем :)))

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Zaključajte registracije i gg, ko je došo došo je :)

Могу да подигну границу за приступ овом делу форума члановима који су ту рецимо годину дана и имају више од 200 постова :) и решен проблем :) 

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...