Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja bi sad i tebe banovao malo.zasto, veliki wot, a na moru sam, ali sry, ti bas nemas uticaj na forumu da komentarises ovo. imas u rl pravo verovartno, jer je ispadao retos ka tebi,ali dodjes nakon 6 -7 god i kao zao ti pustite ga. nemas staz na forumu, a zensko si, pa ovaj post odise ssi vajbom.

daki, ti treba da trazis pomoc.

Naravno da nemam uticaja na forumu, naravno da nisam mislila da ce imati ikakvog uticaja ovo sto sam napisala. I naravno da ne znam sta se izdesavalo u poslednjih 5,6 god koliko nisam bila na forumu. Ovo sto sam napisala je vise bila sala. Znam ja odlicno ko je Darijan i koliki je tard. A sto se tice samog Darijana na forumu, nemam ama bas nikakav stav prema tome. Ali su mi ranije bili zanimljivi postovi gde odredjeni ljudi trpaju dakija. 

Link to comment
Share on other sites

slane palačinke posoljene peršunom i prelivene roze kečapom specijalitet kuće!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nemam uticaja na forumu, naravno da nisam mislila da ce imati ikakvog uticaja ovo sto sam napisala. I naravno da ne znam sta se izdesavalo u poslednjih 5,6 god koliko nisam bila na forumu. Ovo sto sam napisala je vise bila sala. Znam ja odlicno ko je Darijan i koliki je tard. A sto se tice samog Darijana na forumu, nemam ama bas nikakav stav prema tome. Ali su mi ranije bili zanimljivi postovi gde odredjeni ljudi trpaju dakija. 

Nemoj više, molim te. Čim si se vratila nekoliko puta si pitala za istog tog "tarda" kako ga ti nazivaš. Kada nekog već karakterišeš tako kao ti, ne bi trebalo uopšte da ga spominješ. Ne, ti si skontala da ga skoro niko na forumu ne gotivi iz njima određenih razloga pa si i ti okrenula priču. Smešno je to što sada radiš.

Ne znam šta je radio konkretno da zasluži ban, prema meni je ostao korektan i bilo bi ok da nastavi sa postovanjem uz poslednju opomenu.

  • Downvote (-1) 5
Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta je radio konkretno da zasluži ban, prema meni je ostao korektan i bilo bi ok da nastavi sa postovanjem uz poslednju opomenu.

aj procitaj opet ovo i reci sta mislis 

 

 

Edited by vlada_
  • Upvote (+1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

rur stahp

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nemoj više, molim te. Čim si se vratila nekoliko puta si pitala za istog tog "tarda" kako ga ti nazivaš. Kada nekog već karakterišeš tako kao ti, ne bi trebalo uopšte da ga spominješ. Ne, ti si skontala da ga skoro niko na forumu ne gotivi iz njima određenih razloga pa si i ti okrenula priču. Smešno je to što sada radiš.

Ne znam šta je radio konkretno da zasluži ban, prema meni je ostao korektan i bilo bi ok da nastavi sa postovanjem uz poslednju opomenu.

nije daki obriso fejs, obriso je tebe

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Nemoj više, molim te. Čim si se vratila nekoliko puta si pitala za istog tog "tarda" kako ga ti nazivaš. Kada nekog već karakterišeš tako kao ti, ne bi trebalo uopšte da ga spominješ. Ne, ti si skontala da ga skoro niko na forumu ne gotivi iz njima određenih razloga pa si i ti okrenula priču. Smešno je to što sada radiš.

Ne znam šta je radio konkretno da zasluži ban, prema meni je ostao korektan i bilo bi ok da nastavi sa postovanjem uz poslednju opomenu.

nisi u toku, sinak

 

ali, opusteno, nek si mi rekao! 

Edited by Marinica
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

nikad necu zaboraviti kvote na astoru da dodje sa granatom na neku ruradu i pobije nas sve hahaha

 

 

mislim da ona najveca, najdrugarskija nije presla 1.7 hahah

 

 

GORECEMO U PAKLU SVI [roflmao]

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

nikad necu zaboraviti kvote na astoru da dodje sa granatom na neku ruradu i pobije nas sve hahaha

 

 

mislim da ona najveca, najdrugarskija nije presla 1.7 hahah

 

 

GORECEMO U PAKLU SVI [roflmao]

Pozdravio te bulbasaur. Nisam ja takav. Blam me mog ponašanja iz tog perioda.

Ćelo, nije Daki pičkica kao ja što sam tebe uklonio iz liste prijatelja.

@marinica, gde je Daki, jeste videli Dakija, pust je forum bez Dakija... Ma jok, nisam u toku.

Link to comment
Share on other sites

 Blam me mog ponašanja iz tog perioda.

Ćelo, nije Daki pičkica kao ja što sam tebe uklonio iz liste prijatelja.

e kad ti je cela drugar pricao o tome da se pogresno ponasas obriso si me iz liste prijatelja, vidis da sam ti mislio dobro sve vreme.. zato smo ti i minirali spejs nigrutin program, da ne ubijes nekog balonom... posle rurovci picke

  • Upvote (+1) 1

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

e kad ti je cela drugar pricao o tome da se pogresno ponasas obriso si me iz liste prijatelja, vidis da sam ti mislio dobro sve vreme.. zato smo ti i minirali spejs nigrutin program, da ne ubijes nekog balonom... posle rurovci picke

Naravno. Doduše, nikad ja nisam vas smatrao pičkama. Moja greška je bila tada što sam forsirao nekakvo viđanje i drugarstvo sa svima i to opterećenje minus/plus opciji na koje sada uopšte ne obraćam pažnju. A što se tiče Dakijevih troll postova, on je imao odličan period veoma konstruktivnih i delotvornih postova, a takođe ima mnogo njih koji očigledno krše jedan od rur pravilnika. Ja sam debelo usro stvar i sankcionisan sam zbog toga i to ću ljudima ispraviti i nadoknaditi. Dakiju je kao i svima nama lepo da provodimo vreme ovde jer dosta toga može i da se nauči a i da se zabavi. Mene je ovaj forum zahvaljujući svima vama izvukao iz očaja nakon smrtnog slučaja i na tome sam vam svima zahvalan. Bilo bi mi drago da Darijanu date poslednju šansu. Oprostite mu ružnu prošlost.

@Ma_ Ne lupetaj.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...