Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Da li onda postoji jeftinija a isto tako brza varijanta preuzimanja novca ?

10 % na 450 eura uopšte nije malo a znači mi svaki dinar da što pre skinem troškove s vrata.

Ako ide preko pošte tu se čeka 3 dana. Da li može post-express-post net iz Hr za Srb ?

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

Izdominirao sam jutro maksimalno, postao sam produkutiviniji za 200% kad sam video koliko je do jaja osvežavajuće vreme napolju.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da li onda postoji jeftinija a isto tako brza varijanta preuzimanja novca ?

10 % na 450 eura uopšte nije malo a znači mi svaki dinar da što pre skinem troškove s vrata.

Ako ide preko pošte tu se čeka 3 dana. Da li može post-express-post net iz Hr za Srb ?

Sad sam ti rekao da meni nisu uzeli 10% vec manje od 10 eura (mislim da je bilo oko 9 chf). Idi na sajt Westerna, proveri, sumnjam da ti je to prevelik cim.

Link to comment
Share on other sites

stej tjund mozda bude preokreta !

 

Не ложи се.

 

Ono gde nastaje problem je trenutak kada je Daki naveo da je imao alta KOJI JE PRVI POSTAO KOLE IN YOUR FACE, ali to uopšte ne treba uzimati kao reper za bilo šta jer je potpuno apsurdno.

 

Па Даки је са других алтова себи грувао репутацију да би постао Коле, ја имам његово признање о томе у некој од приватних порука и могу да доставим то администрацији, ако буде неопходно.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ребеле и Даки личите на две жене на пијаци које се свађају :) То је чак горе и од теоретичара завере као што сам ја !!:)

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Не ложи се.

 

 

Па Даки је са других алтова себи грувао репутацију да би постао Коле, ја имам његово признање о томе у некој од приватних порука и могу да доставим то администрацији, ако буде неопходно.

Pa sto to govoris kad ja isto tako imam tvoje. :fp: Ali ja to nisam radio dok se nije znalo da sam SIN, ja, da ne skontaju (posto mogu da vide, jel)! Tek posle, kad su krenuli minusi sam par puta anulirao, cisto da iznerviram te koji mi daju minuse samo zato sto sam daki :tf:

Link to comment
Share on other sites

Znas ti dobro na kom sam aerodromu, no trenutno sam u vozu(imaju net i u vozovima ^^)... 

 

 

@topic

 

Ako je istina ovo za Rebela, dokle bre vi idete sa tim daj mi plus, daj mi minus, ljudi pa ovo je forum. Ja ne mogu da verujem da se neko dogvara sta ce da postuje i kome ce da da minus ili plus. Ja to ni ne gledam, u zivotu sam mozda 2 puta dao minus i par puta plus jer mi je eto tada palo na pamet da to uradim.

 

Prosto mi nije jasno kako neko ima potrebu da bilduje svoj "Internet Profil" i bude mega kul baja na RURu, dokle ovo sve ide je jedna velika nevera. Ne kazem ja ni da je ok da svi trolujemo i hejtujemo ali realno RUR je dobrim delom upravo to i zato u sustini i dolazim ovde. Meni ne smeta sto 99% foruma(siguran % Laki :P) misli da sam neki nadmeni retard jer mi to nije bitno, niti ja dolazim ovde da bi neko mislio da sam super kul lik, ovde dolazim samo da se zabavim jer je ovo realno vrlo zanimljiv forum a i neretko pomazemo informacijama jedni drugima sto je sasvim ok. Imajuci sve to u vidu ne vidim sto bi se toliko forsirala ban politika, u ovom slucaju prema Dakiju, a ne bi prema drugim clanovima foruma. 

 

Mislim da RUR nije RUR bez Dakija isto kao sto RUR nije RUR bez Mohija ili Dulia etc..., ceo taj miks i dobrih i losih stvari je upravo RUR i takav treba i da ostane.

50-70

Link to comment
Share on other sites

mogu vam samo kasti kao stariji clan ( tu sam od 2000, ali ko se seca neki car mi je obrisao nalog iz baze 2006, al neka verovatno je kaznjen sudbinom), da ste tuzno jadni. daki se bar trudi da to isoravi, na pogresan nacin doduse, ali rebele, jadan si do koske, ali nije kasno da se sredis.

najludje je sto su mohi i vitja jebeno uvek u pravu oko procene ffs :)

takodje samim tim sto spletkarite po jebenom forumu preko pm-ova i poistovecujete se sa svojim/tudjim avatarima samo govori da je vreme da porazmislite o svom životu.

na primer, kolko bi bilo bolje daki da nisi sa svima se kacio. tada si barem mogao recimo uzivo na onom splavicunda budes opusteniji, bacas fore, ovako je bas nekako bilo nategnuto. koji ce ti to. imas kintu, imas posao, imas dobar faks, kola, zar je moguce da si toliko izdemidzovan u glavu da ne mozes biti zadovoljan sam sobom?

pustite coveka na forum opet, jebiga, ne moze daki biti problem pored silnih novoidiota. doduse ignore je keva :)

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, omekšao sam otkad sam otac. toliko da bi čak oprostio ubici per tu amora da ima herc da kaže da taj sam. posle toga, karma bi mu bila sto puta naklonjenija, jer per tu amoru samo bog može da sudi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...