Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Значи, ниси користио алтове?

Па само због тога што си тако ладно написао да ниси, а после још ладније написао да јеси, притом се позивајући на правду и искреност, не треба те пустити у пекару, а не на форум.

I dalje tvrdim da nisam u smislu da koristim "SIN"-a, a sa Putara pisem ovo, sa Mrvice trolujem ovog, sa Dzoni1996 trolujem onog itd. Stavise, ti akaunti (2) sa kojih sam delio pluseve i minuseve imaju oduzeto pravo postovanja, tako da zaista nisam ni mogao da ih koristim. A plusevi i minusevi su bitni samo onom ko na njih i gleda.

 

A znam dosta ljudi koji imaju altove bas za to, jeste, svima nam zabranite ulazak u pekaru. Smrtna kazna po mogucstvu. Ako moze i ostaci da nam se lansiraju u univerzum.

I sta da radimo sa Bozidarem, koji tvrdi da nije trazio pluseve i pisao po forumasima na prajvat? Gde njega da ne pustimo?

Link to comment
Share on other sites

Само први пасус је о теби:)

 

Сад вртимо причу у круг. Подсетићу те: ја сам рекао како не треба да гледаш друге и како не треба да гледаш праксу, него правилник - јер то што нису бановали мику и перу, не значи да неће бановати тебе - чак сам ти дао и трип о пандуру и слушалицама. Онда сам се сетио алтова (у мору других преступа, немој срат сад). Онда си ти рекао да ниси користио алтове. Онда сам ја рекао да јеси. Онда си ти рекао да ниси. Онда си ти рекао да јеси. Ко је био телефон. Нисам се ухватио алтова, него лажеш и то у ситуацији где се позиваш на искреност па јеботе. У ствари, извини, не лажеш, него их ниси ''користио за постовање него за плусирање које је битно само ономе ко то гледа''.

Нисам ја теби реко да си геј зато што си имао алтове, нити да си банован због алтова, него зато што сам те уватио да лажеш ладно ко цар. Не обрћи тему.

 

Нисам се ја ухватио ни за шта, приметићеш да једини с тобом причам нормално. Ти си се ухватио за ДАЈТЕ МИ РАЗЛОГ БАНА акцију, а кад ти неко да, онда си у фазону ААААА НИЈЕ ТО ДОБАР РАЗЛОГ ЕНО ТАМО КИЛИ МОХИ. И тако можемо до прекосутра, тотално неконструктивно. Ево, чак и постхумно тролујеш! Ако сад дођу админи и кажу ти да су те бановали због алтова, оћеш ли се смирити? Оћеш курац:)

Што ја немам алта ниједног? Мислим, лол прича.

 

 

Не знам зашто после оволико приче ти тражиш толико конкретан разлог бана, а ла ''реко је лакију да пуши курац и онда га је лаки бановао''? Ето, нек буде да си укро жваку седамсто пута, па је одлучено да си лајабилити и пре него што си украо жваку седамсто први пут. Нек буде да би био банован пре годину дана да ниси имао фазон метар-два нормалности, па је администрација била у фазону ''чек да видимо, можда се понормали''. Онда си почео по старом.

 

Ти си у фазону '''ах, па ја сам за сваку ту жваку одлежао по дан у затвору'' - какве то има везе, можда су људи одлучили да је просто веће смарање да стално крадеш жваке и да те хапсе сваки дан да би те спроводили у затвор, него да те ''депортују''. Овај форум ипак није ''јавно добро'', па да се жалиш суду. Тражиш неке математичке трипове, нема их, људи су вероватно одлучили да им не треба лик који краде жваке нон стоп, па те осудили на доживотну, уместо до краја живота да идеш на по дан у творза. Ето ти разлог.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

бановање Дакија је решено на "вишем месту".

 

ова одлука је донесена тешко, после велике дебате. колико год деловима јавности ова одлука била контроверзна или нелогична, она је КОНАЧНА и неће бити измењена.

 

у процесу "РУР против Дакија Сина", пресуда Великог Већа је донесена у корист РУР-а, Даки Син је проглашен кривим већином гласова, јавним гласањем, на тајној седници, у пуном саставу. то је све. хвала на пажњи.

 

едит:

сад Ребел нека напише "Одбрану Дакијеву", достојну оригинала, и да се све остави историји.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

[strumpf] 

meni, recimo, nije jasno kako ce ta kazna da se sprovede, daki ce uvek da bude prisutan na forumu kao neki alt. Jer on cak i u ovoj raspravi pise sa 5 razlicitih naloga :D 

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

[strumpf] 

meni, recimo, nije jasno kako ce ta kazna da se sprovede, daki ce uvek da bude prisutan na forumu kao neki alt. Jer on cak i u ovoj raspravi pise sa 5 razlicitih naloga :D 

то је техничко питање, надлежне службе имају сасвим довољан капацитет да спроведу било коју одлуку.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

a puuuustite ga :) meni sad zao :/

ja bi sad i tebe banovao malo.zasto, veliki wot, a na moru sam, ali sry, ti bas nemas uticaj na forumu da komentarises ovo. imas u rl pravo verovartno, jer je ispadao retos ka tebi,ali dodjes nakon 6 -7 god i kao zao ti pustite ga. nemas staz na forumu, a zensko si, pa ovaj post odise ssi vajbom.

daki, ti treba da trazis pomoc.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...