Jump to content

Koju konfiguraciju uzeti?


Slađan

Recommended Posts

evo lepog rivjua na PC Axeu za R7 260 i R7 260x i šta možete da očekujete u modernim igrama za ulaganje u novu grafiku od oko 100€ (260 je 90€, 260x je oko 110€). Uglavnom nije loše, neke igre imaju prolazni ili sasvim dobar FPS u 1920x1080 dok je sve na ultra, negde bi ipak morala da se smanje podešavanja na medium i slično ali u svakom slučaju solidne performanse za te pare - http://www.pcaxe.com/hardver/graficke-karte/amd-radeon-r7-260-i-sapphire-radeon-r7-260x

pljk!

Link to comment
Share on other sites

hvala, bice c/p ortaku koji uzima :)

 

 

e da, primetio sam da se sve cesce desava da mi neko od ortaka kojima je forum i taj oblik diskusije potpuno stran (znaju sta je), dodje i kaze nesto u fazonu 'e je l' mozes da vidis za to i to na ruru' itd :)))

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

 

dobra vikendica, moze dobro da se provodi ove zime u njoj, samo ne znam gde bih je posadio :) 

  • Downvote (-1) 1

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Po karakteristikama je potpno identicna s onim prethodnim osim sto je ATX a ne mATX formata. E sad, ona ti je gaming, kvalitet, pozlaceni konektori, picke materine. Po meni porez na budale, jeste kvalitetnije, ali ti to sustinski ne treba... Opet ostaje pitanje ako oces da uzmes bas od njih i oni samo to imaju a oces da resis sad pred praznike pre nego povecaju pdv onda uzmi jbg. 

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

sve to valja samo je pitanje šta ti treba od konektora i da imaš garanciju što dužu i naravno koliko si spreman da platiš. Opušteno uzmi MSI i uštedi 2 hiljade. Većina (manjina u stvari) prozivođača hardvera danas koji su preživeli u poslednjih deset godina su povećali kvalitet svojih proizvoda. Pod tim mislim prvenstveno na MSI i AsRock. AsRock matična je čak i u novom Steam Machineu gde gura GTX Titan i GTX 780, tako da je i to neka preporuka kvaliteta. MSI čak ni pre nije bio loš.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Пензионишем десктоп после икс година и треба ми лаптоп за универзалну употребу, дакле нет, мултимедија, можда али само можда по која игра ништа захтевно.

 

Двоумим се између два модела:

 

1. http://www.gigatronshop.com/laptop_racunari/dell_inspiron_17_3737_-_core_i5-4200u_-_crna_-_not05823-28669

 

2. http://www.gigatronshop.com/laptop_racunari/asus_x75vb-ty028-28471

 

Ако може који савет у корист једног или другог мач облајџд :)

 

За сада АСУС води али ху новс :)

Link to comment
Share on other sites

Имаћу ја и даље Пеја десктоп, него треба ми баш лаптоп који би понекад требао и носити. Тежина од 2.64кг није пуно стварно, а и свакако ћу га минимално (али ипак) померати.  

 

Али хвала на савету :)

 

Да малу су цене јаче у Гигатрону, слажем се.

Edited by HiT
Link to comment
Share on other sites

Ja se najezim kad vidim ove Dell Inspiron plasticne, bezi od toga :) Asus je korektan, ali mozda je i HP Probook ok varijanta, ovako nesto http://www.eponuda.com/laptopovi/hp-probook-470-g0-core-i5-3230m-h0w21ea-laptop-cena-287223

 

Mada bih ja da gledam 17" laptop trazio neki s Full HD ekranom, ali su ti oni bar 100 evra skuplji. 

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...