Jump to content

Koju konfiguraciju uzeti?


Slađan

Recommended Posts

Treba mi skoro iskljucivo za posao. dobio bih ga bez pdv-a dakle 630e. Treba mi dijagonala/rezolucija, relativno brzi hdd ili opcija da se doda ssd i da ram bude u 2 slota da mogu in the future da lakse prosirim ako bude potrebe. Sluzice kao desktop 99% vremena, tako da baterija/tezina mi nisu neki faktori.

Bio sam danas do random prodavnice da pogledam live nesto slicno.. jer su me zbagovali review-ovi kojekakvi.. tastatura mekana, touchpad blabla.. ugao gledanja yada.. sve to mi je ok.. nego glupo pitanje, al bolje on time.. nije po defaultu ukljucen "scroll" gore-dole sa desne strane touchpada.. jel uopste ima negde po opcijama ili sam ja dinosaurus za te stvari?

Hvala drugari :)

i ako neko ima predlog za drugi za slicne pare, i'm open for suggestions do sutra, kad treba da kazem koji bih.

 

99% ?

 

Uzmi desktop.

  • Upvote (+1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ujutru ga spakujem i na posao

desktop

kad se zavrsi radno vreme spakujem i gajbi

desktop

 

gajbi mi treba nov komp.. posto ce gazda da plati do cene desktopa, imam opciju da dodam kolko treba do laptopa i win-win in my book.. lap ostaje meni

sa druge strane ako ostane as it is i ostavim desktop a uzmem na poslu jos jedan desktop.. moram da sinhronizujem gomilu sranja ako treba van radnog vremena nesto da cackam , sto mi stvarno nije po volji...

 

tl;dr stay on topic

Link to comment
Share on other sites

dal cu raditi kuci i dal ce mi 17" zameniti 24" je apsolutno moja stvar...

 

do 650e, full hd, 17", sshd ili standardan + slot, 2 slota za ram, nov. ako imas preporuku reci, ako nemas stfu

 

Ja da te savetujem kako da izsibicaris od gazde sto vise na ustrb komfora u radu necu jer je protivno mojim ubedjenjima. Napisao sam lepo gore kako hoces, ja sam ti rekao sta je najbolje za normalan rad, nisam uzimao u obzir srpsko piljarenje.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Pa brza je ko R7 260X, košta isto, manje zauzima u kućištu i troši 55 vati naspram 115, manje će se grejati za koji mesec.

Pa ne kosta isto,jeftiniji je radeon od nje,ali mozda 2-3 hiljade dinara nisam siguran. Uostalom i nije mi bitno koliko kosta. Hvala ti,poslusacu te.

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

moram da sinhronizujem gomilu sranja ako treba van radnog vremena nesto da cackam , sto mi stvarno nije po volji...

 

 

godina je 2014, dropbox postoji od 2008.

 

ja hoću da se upucam kad moram da radim na laptopu, a ti kako hoćeš, nemoj posle da bude da ti niko nije rekao.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...