Jump to content

Jedan vas štiti, drugi hoće da vas ubiju - izaberite


nikita_

Recommended Posts

terminator lesi sve.. jedino mogu da ga disableuju ako ga ubace u lavu, ali bilo koga sa slike da ubace u lavu - umire. tako da, terminator!

Paklenjak se kupa u lavi.

ali Drale, ne razumeš, Betmen je UVEK spreman, čak i kad misliš da nije. Planira kad ima vremena, improvizuje kad nema na osnovu iskustva.

da, Betmen je i moj omiljeni heroj, ali bih voleo da vidim kako rešava Vejdera sa sabljom i Silom. ili Paklenjaka, to bi bio gušt. ostali su ljudi, dobro Predator i Terminator su humanoidi, ali ne sumnjam da bi sa njima lako izašao na kraj. ali, sa ovom dvojicom - prosto nisam siguran.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

plus, trerminator je i presovan lepo u kecu, raznesen u trojci, a u salvationu su košeni na sve strane, pa čak i običnim AK-jem.

a predatora ubije americki komandos, 1v1 u sumi, na ruke!

ako gledamo po scenariju, najjaci je vejder definitvno. a ako se nadju slucajno na ulici, realno je da svako ima sanse. predator oneshotuje vadera iz invisa, vulverinu terminator lomi kandze, robokapu izvade baterije. betmen je jedino moze biti zajeban protivnik, jer je spreman na sve :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Pa moja poenta, koju već nekoliko puta pokušavam da prenesem je da je Betmen za svo ovo vreme koliko postoji ukrstio koplja više puta sa nekima sa te liste ili sa sličnima ili pandanima nekih sa liste i sve ih je sjebao, u više navrata. Bilo je i onih sa nekom vrstom sile, kao i sa nekom vrstom božanske moći.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

ne znam, smislio bi nešto, to je problem sa vejderom, on je ograničen jedino na silu i lajtsejber i to mu je primarno. Betmen nema taj luksuz i mora da uvek ima mnogo više opcija. Pošto je Džordži old boj smislio midihlorijane, kontam da bi ga Betmen izlečio od njih ili tako neko sranje :D



ili EMP-jem ko što šek zbori :D

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

slažem se sa Mohijem oko implodiranja. Betmen dobija nekog u tamo nekom stripu.

 

dajmo da se držimo makar originalnih postavki. ko me sprečava da nacrtam strip u kojem sudija Dred ubija sve pobrojane u 8 kvadrata (a moglo je i bez poslednjeg) i da vam kažem kako je stvar rešena, jer je Dred u jednom stripu pobio svih ovih osam takmaca.

 

Vejder vodi ispred Helboja, po meni, za sada, a ostali nemaju šanse. pa Vejder može u mikrosekundi svih osam odjednom da skupi u loptu o lansira ih u orbitu. tako kaže SW univerzum.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

pa Drale brate, šta znače "originalne postavke", kad betmen postoji fazon 70+ godina. Vejder je od rahitičnog kiborga koji se jedva mrda u originlanoj trilogiji do akrobate u gomili drugih varijanti, recimo igrama. Helboj je ovde najlinearniji ako ćemo tako.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Ja nesto nisam primetio da se vejder jedva mrda, cak naprotiv, a i da jeste tako opet SILA JEBENA ... i joda je mali raspali gmizavac ali size matters not.

 

Mislim jel ti imas 5 godina pa ne kontas koncept da betmen u filmu o betmenu mora sabijati, a da je vejder bedgaj koji mora umreti da bi princ oslobodio princezu od azdaje ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pa da, ali po draletovom originalnom pakovanju, vejder je onaj iz originalne trilogije, a taj je baš ograničen. Joda gmizavac je poskočio tek u trećoj epizodi. A tom logikom, Vejder je onda osuđen da izgubi svaki put jer je default bedgaj, iako je uzdizan u nebesa u proširenom univerzumu, igrama, stripovima itd.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne znam kako bi betmen koji je jedini č'oek 100% mogao da se nosi sa bilo kim ali to je jedna pandora koju ne znam da li treba da otvaramo. Izuzimam naravno "efekat kulosti" i ovoga što pominjete i kao to je betmen, on je noć, ajao, dolazi i ubija i spreman je na sve :) 

Link to comment
Share on other sites

Ово је расправа ко је јачи, Брус Ли или Чак Норис.

Вејдер је баја, али је дете пакла ипак са онога света. Сам је своја сила. Било би то чупаво и занимљиво. Ја типујем на Хелбоја и даље.

Мада, мада, у стриповима и Хелбој може да буде повређен. Додуше богиња Хеката га је озледила а не нешто овоземаљско.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

pa da, ali po draletovom originalnom pakovanju, vejder je onaj iz originalne trilogije, a taj je baš ograničen. Joda gmizavac je poskočio tek u trećoj epizodi. A tom logikom, Vejder je onda osuđen da izgubi svaki put jer je default bedgaj, iako je uzdizan u nebesa u proširenom univerzumu, igrama, stripovima itd.

Ako ti ne kapiras da se ovde ne igramo po scenariju nekog scenariste kome tim analizatora gleda na koga se loze bubuljicavi ludaci onda ti ja je mogu pomoci.

  • Downvote (-1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ako ti ne kapiras da se ovde ne igramo po scenariju nekog scenariste kome tim analizatora gleda na koga se loze bubuljicavi ludaci onda ti ja je mogu pomoci.

 

ja sam ti rekao šta imam, dva puta, oba puta su admini obrisali. Nemamo šta da pričamo, nauči da komuniciraš sa drugim živim bićima.

  • Upvote (+1) 2

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...