Jump to content

Jedan vas štiti, drugi hoće da vas ubiju - izaberite


nikita_

Recommended Posts

bitne su i propozicije. recimo, šta od svoje opreme imaju na raspolaganju? ako vejder ima svetlosnu sablju i svemirski brod, onda je imba. ako ih, pak, zatvaraju u arenu goloruke, onda bi se čak možda i oznojio :)

Link to comment
Share on other sites

mislim da je jedino validno pitanje da li Sila deluje na Paklenjaka. jer, ako ne deluje, Vejder može samo da se osloni na brze noge.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

pa jebiga, mental kontrol ne deluje na neka bića u univerzumu SW.

 

prženje munjama ne bi pomoglo kod ovoga. možda fors čouk. ili puš. da li svetlosna sablja može da poseče Paklenjaka? na njega vatra ne deluje, a valjda je sablja element vatre...

 

u svakom slučaju, pored Vejdera, jedino Paklenjak ima natprirodne moži od svih poređanih. zato bismo morali njih dvojicu da ukrstimo u nekom virtuelnom sukobu da vidimo ko je jači.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

pa znate kako, Vejder i sa silom je disktuabilan jer dok je bio najmobilniji i najbesniji, ostao je bez obe noge i jedne ruke i dobio je jedan lep piling vatrom od strane lika koji se suzdržavao koliko je mogao u smislu ofanzive. 

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Betmen i njegov deusex machina utility belt uvek imaju rešenje za sve. Čovek je za ovih milion godina izpojebavao i besmrtnike i robote i steroidiše i čarobnjake. Njegovi bekap planovi imaju bekap planove. 



ja sam više ciljao na to da vejder može da te spakuje u svemirski brod i povede u razgledanje galaksije dok ostala osmorica mašu sa zemlje :)

 

to je baš romantično, Dart Gejder :P



ja sam više ciljao na to da vejder može da te spakuje u svemirski brod i povede u razgledanje galaksije dok ostala osmorica mašu sa zemlje :)

 

to je baš romantično, Dart Gejder :P

pljk!

Link to comment
Share on other sites

ja sam mu dao minus, ovo je strasno nepostovanje



ima  i meme "od ovihosam jednu ozeni ostalih sedam umre", tu su ema watson, zooey, blabla



A evo ga!

533610_506851059399383_4543946_n.jpg



ema, zui ili liv?



zui jel tako deda :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...