Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Interesantno da se na 2:59 vidi kako se Emir prekrstio, mislio sam da je muslimanske veroispovesti?

 

 

edit/ Lol jebeni sad tek vidim da fura krst oko vrata  [:D]

nash je, trenira samnom na stadionu ispravan je lik,

onaj sto baca kuglu je mudza.

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Dok sam jos bio u opstini mi smo nesto pomagali taj Atletski klub Novi Beograd u kome je Bekric trenirao (ne znam da li je i dalje tamo), i ono kad god se vrate s nekog takmicenja dodju tamo da nam se pohvale i sl, i jos pre jedno 3-4 godine je taj neki njihov glavni baja tvrdio kako je Bekric nevidjeni talenat, buducnost nase atletike i sl i sl. I meni ono decko delovao sasvim ok i normalan, ali ono brate mi tih mladih zvezda u najavi imamo milion pa se nista ne realizuje. Onda je tipa pre jedno 2-3 godine prvi put oborio drzavni rekord u toj disciplini sa nesto tipa 18-19 godina i ok, to je stvarno bio uspeh vredan paznje, ali sam opet kontao da su ti nasi drzavni rekordi daleko od nekog svetskog nivoa. Ocigledno je u medjuvremeno jos vise napredovao i stvarno svaka mu cast!

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Iz cista mira me neki lik pitao da se bijemo 1v1 a ja ga samo gledao i kulirao dok me on napusavao u trenutku mimoilazenja.
Nemam pojma, realno odreagovao sam kao gospodin [:D]
Je l bi neko od vas prihvatio poziv za fajt sa random osobom na ulici ili biste odreagovali kao ja dok vam lik govori da ste pic** itd

Edit: lik je izgledao kao onaj Dzoni Kvid iz RocknRolla, jos nizi i mrsaviji [:D]

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

jel lik bio pijan ili sta, jel ti se to na bir festu desilo ? Da je pijan il tako nesto iskulirao bi, iskulirao sam vec par puta, a da mi neko ovo uradi u knez mihajlovoj trezan - iz cista mira da mi kaze tako nesto, pa da je Majk Tajson udavio bi ga. Kontam da bi svaki normalan covek odreagovo tako, jebem li ga, zamisli ides sa zenom i to ti se desi, kakav covek ne bi odreagovo..

 

 

1992. post  I DE MO

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Nije delovao pijano niti se desilo u Bgu, u trenutku mimoilazenja samo je zastao i hteo da se bije a ja sam samo kulirao i nastavio svojim putem.
nasilje je glupost Celo!!

Idem da napravim omlet i zamisljam sta bi bilo da sam rekao "Ajde siso dodji da odmerimo snage" [:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...