Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Mene su pre ~2 meseca verbalno cimali neki Ćelini drugari dok sam nosio Zvezdinu maju u okolini vma, bili su preko puta ulice i prozivali me da sam ciganska pička i slično  [:D] Ja sam se okrenuo, pogledao ih i nastavio svojim putem. Posle kad sam se vraćao iz radnje ništa nisu komentarisali.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ne znam drugovi, uvek sam mrzeo to nosenje obelezja po gradu, ako vec nosis na pogresnom mestu pogresne stvari onda jebiga budi spreman na posledice, zna se kako prolaze ti pametni koji nose ciganske majce na banjici, ovo sto se doci desilo je sprdnja (isto kao sto prolazimo mi/grobari u 21bloku recimo), tako da, sami ste krivi jebiga, skinuta majca = trofej + nedelju dana hvaljenja po kraju

 

Ovaj cela je smeker zovu ga zene na birfest, i de mo

 

ocu ako ce neko sa rura da mi bude wingmen, morate jos nekog da iscimate, mirc lobistu naravno!

 

i da, jebi jebenog marka JE BI

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Ja bi treb'o večeras da svratim, al me toliko mrzi da se cimam tako da kapiram da ću ostati gajbi 

Edited by Aleksandar.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

trolujem vas za situaciju :D

imao sam mlečnu trojku koja se pokvarila pa sam morao da vadim.

 

što se tiče radovaca jasno je da im je trip da skidaju zvezdina obeležja jer su nosili ista takva dok nisu postali to što sada tvrde da jesu.

 

ISTINA JE I TO ZNAJU SVIIIII

NEKADA STE BILI CIGANIIIII

NA SEVERU NAŠOJ ZVEZDI PESME PEVALI

ZA ZVEZDU ŽIVELIIIII

OOO O OOOOOOO

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

trolujem vas za situaciju :D

imao sam mlečnu trojku koja se pokvarila pa sam morao da vadim.

 

što se tiče radovaca jasno je da im je trip da skidaju zvezdina obeležja jer su nosili ista takva dok nisu postali to što sada tvrde da jesu.

 

ISTINA JE I TO ZNAJU SVIIIII

NEKADA STE BILI CIGANIIIII

NA SEVERU NAŠOJ ZVEZDI PESME PEVALI

ZA ZVEZDU ŽIVELIIIII

OOO O OOOOOOO

pa naravno, da su te stvarno iscimali izlomio bi ih sam jer su to samo misevi! :D

Link to comment
Share on other sites

jel neko mozda porucio Moneybookers Master Card? Ranije sam gledao FAQ i pise da je samo za stanovnike Evropske Unije. Danas se logujem posle nekog vremena i vidim novi Moneybookers nabacio novi izgled. Pogledam sastrane i vidim opcija apply for Master card. Kliknem iz zajebancije i posle par sati mi stigne mail da mi je odobrena. Nije mi jasno kako posto jelte nismo u Evropskoj Uniji. Jos sam skeptik al ajd da vidimo, mozda stigne na adresu u Srbiji na kojij mi je registrovan Moneybookers.

 

Inace sutra se selim na novi koledz tj univerzitet o/ Ponovo dom, hrana tako da sve sto budem zaradio sljakajuci mogu da stekam za razliku od prethodne godine. Wyoming, Illinois i sad Mizuri. Kako sam krenuo vidim ja da cu za 4 godine promeniti 4 skole :D Celo leto treniro ko konj, nabacio sut i dosta vise igrackog samopouzdanja. Odma od ponedeljka krecem da radim na masi posto cu dosta kvalitetnije jesti. Zacrtao sam sebi da se ne glupiram vise i ne prpustam predavanja a bio sam sklon tome. Takodje cu pokusati sto bolje ocene da izvucem sto mi ranije nije bio cilj. Radujem se novim radnim pobedama sto kosarkaskim, sto akademskim!

  • Upvote (+1) 2

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Veceras ce biti jos teze..hardwork and dedication.. To beer :tf:

Ljudi.. Savet mi je potreban.. Kako da likusi iz prodavnice kazem da ne zelim nista s njom a da mi sutra ne baci teglu dzema na glavu? Jer sam svaki an tu..Posto imam lose iskustvo sa tim.. :(

  • Downvote (-1) 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...