Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nope.

I realno.. Ispricao sam vam pocetak nove romanse iz srca.. I ti hoces da skocim.. Umesto a kazes,svaka cast brate,cestitam,nek ti je sa srecom.. Uzas..

mnogo nas zanima nova romansa nebitnog random lika sa rura
  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 3

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

A brate trebale neke nrukvice ko za malboro samo sto ovi nisu hteli da kazu kako da dobijem.. Smorio sam se ko les zbog toga.. Uostalom nije ko da sam i pio njihovo pivo.. Ovog puta sam bio na erdingeru.. Jedno je sigurno.. Irish nikad.. Previse gorko..

mnogo nas zanima nova romansa nebitnog random lika sa rura

pa dobro.. Olaksao sam dusu malo.. Kao ispovedaonica na taj fazon..

Link to comment
Share on other sites

ok..odg cu vam.. "Cao, ja sam Nebojsa i nemoj da mislis sto ti ovako prilazim da sam pijan vec zato sto si mi se svidela na prvi pogled a ne mogu drugacije da ti pridjem. Zeleo bih da se vidimo jednom posle beer festa,dobro, mislim vise puta al prvo zelim da odemo na to prvo vidjanje, pa ako se slazes jel bi mogla da mi das broj? :) "

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

i šta, ribe stvarno padaju na to ?

 

pa beskonačna pizdo stižem ti !

хм... рибе падају на ВАЈБ, дођи и реци, не знам, ''е, лол'' и ако си сигурна лезбејка, ето посла

  • Upvote (+1) 2

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

хм... рибе падају на ВАЈБ, дођи и реци, не знам, ''е, лол'' и ако си сигурна лезбејка, ето посла

 

I ona ti kaze lol je sranje igraj hon i ozenis je!

Edited by mohican
  • Upvote (+1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Lol... Gde si ti video da sam rekao da sam ja npisao igde da sam bio na erdingeru sve vreme? Cak sta vise iz konteksta ovog pisma si vise mogao da zakljucis da sam bio u maRlboru.. A to sto si izvukao iz konteksta reci koje si ti zeleo to je druga stvar.

I ne brini.. Ne trebas nikome da popusis (jos?) stvrno sam bio tamo i ispalili ste me i shvatili smo svi to pre 50 strana i aj da se manemo vise toga.

Link to comment
Share on other sites

ok..odg cu vam.. "Cao, ja sam Nebojsa i nemoj da mislis sto ti ovako prilazim da sam pijan vec zato sto si mi se svidela na prvi pogled a ne mogu drugacije da ti pridjem. Zeleo bih da se vidimo jednom posle beer festa,dobro, mislim vise puta al prvo zelim da odemo na to prvo vidjanje, pa ako se slazes jel bi mogla da mi das broj? :) "

 

gde su emocije ovde?

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...