Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Бацали су неку пиљевину по трави, и могу да кажем да прашине скоро и нема

 

Ја сам отишао на фешту, са намером да будем стрејт, на крају смо завршили са 3 бекс мајице (1 маја 5 пива)  [V]

Link to comment
Share on other sites

Jedeš masni batak i još masniji pomfrit u pola noći i sve to zalivaš crnom smrću dok buljiš u ekran, awwww yeeee  :tf:

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sad ti je idelano da iznajmis motor, padas sigurno ali ne puno, cisto da prodjes i to. Ja prosao, ne boli puno :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Moram da idem da kupim kofer popodne :( Ne znam u koje ću sve mesare otići ali pokušaću da obiđem najbolje, osim Matijevića, čuo sam da je pod istragom!

 

Već peti kofer od kineza za 2000-3000 dinara strada - otpadaju mu točkovi, pucaju one ručke, haos :(

Sto se tice Matijevica, tacno je, keva proverava ta sranja, kaze da je uvozio meso iz Argentine, koje pritom nista ne valja, imalo neke pecate po sebi, koliko sam razumeo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...