Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jer te povredio na basketu? ili je zakucao preko tebe???

 

inace, posekao sam se kao car, u pitanju je domali prst leve ruke... do koske sto se kaze... zavio sam prst salvetom i selotejpom pa cem vidim izjutra sta se desava...

mnogo je tesko kucati bez tog prsta :D

Link to comment
Share on other sites

Ово је досадашњи рекорд што се тиче фриленс царева:)

 

sbNKEoM.png

 

 

Иначе, мислим да ти скине два долара кад вучеш паре са сајта на картицу:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Izašo sam iz kuće oko 00h i do malopre sam blejao sa lokalnim likovima i pojavama ispred obližnjeg dragstora uz čiče i po koju buksnu. Kakvih sam se priča naslušao, do kraja večeri nisam imao snage da se više smejem, ono nema mogućnost da se prosto plastično kaže i prenese, nego mora da se dočara iz usta tih ljudi da bi se razumela nenormalnost tih anegdota, ubeđenja i razmišljanja tih osoba i šta koji kurac vožnja koju sam imao celo veče dok sam slušao sve to.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jer te povredio na basketu? ili je zakucao preko tebe???

 

inace, posekao sam se kao car, u pitanju je domali prst leve ruke... do koske sto se kaze... zavio sam prst salvetom i selotejpom pa cem vidim izjutra sta se desava...

mnogo je tesko kucati bez tog prsta :D

 

 

jel zardjao noz bio? :D

 

sutra valja videti sa majstorom par stvari, jebem ti kola bas, u pravu je vudu

 

nije :D ali sto je najgore bio rebrasti onaj veliki (he) za hleb!

 

dobro je, nije strasno, nije duboko, sada sam namazao neku antibiotsku mast.. samo ce smarati u pocektu dok ne zaraste, kada se otvori rana opet i krene krvarenje :c

Link to comment
Share on other sites

a što ne bi otišao da ti to neko profi "zahefta", čisto da ti brže zaraste? ja sam se bio slučajno malo isekao kod palca, trebalo je jedno 10 dana da sve dođe na svoje mesto jer svako malo kad pomeriš prst ono se "otvori".

Link to comment
Share on other sites

a što ne bi otišao da ti to neko profi "zahefta", čisto da ti brže zaraste? ja sam se bio slučajno malo isekao kod palca, trebalo je jedno 10 dana da sve dođe na svoje mesto jer svako malo kad pomeriš prst ono se "otvori".

 

pa razmisljao sam o tome sinoc, posto sam istripovao da sam bas zasekao kao car, ali se ispostavilo da nije duboko, danas kada sam skinuo salvetu zalepljenu selotejpom :D

 

stvarno bi morao da saniraš tu povredu, da ti ne bi ugrozila hon karijeru

 

:o

rekidrug

mogli bi jednu cisto da proverim kako mi sljaka prst :D

pa kada sjebem nesto da se vadim na prst :D::D:DD

Link to comment
Share on other sites

Ово је досадашњи рекорд што се тиче фриленс царева:)

 

sbNKEoM.png

 

 

Иначе, мислим да ти скине два долара кад вучеш паре са сајта на картицу:)

 

hevi :/ lik radi za koliko, 30 dinara na sat?

na svim tim sajtovima je nekako stvorena atmosfera da je ok postavljati "projekat" sa budzetom od $5 ili $10 i opisom "top professional needed".. sto je jos jedan pokazatelj toga kolike su nevidjene stipse amerikanci

 

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

hevi :/ lik radi za koliko, 30 dinara na sat?

na svim tim sajtovima je nekako stvorena atmosfera da je ok postavljati "projekat" sa budzetom od $5 ili $10 i opisom "top professional needed".. sto je jos jedan pokazatelj toga kolike su nevidjene stipse amerikanci

 

 

Meni samo nije jasno ko to uzme da radi, osim aj da kazemo ovih mozda iz Bangladesa koji zive sa manje od $1 dnevno, ali opet tesko da ti imaju komp i net. Mislim ako radis osam sati dnevno mesec dana za po 30 dinara za sat ces zaraditi 5.000 dinara za mesec dana, ispade da kasirka u maksiju ima tri puta vecu platu od tebe... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Aj banujte ovog cara sto budzi postove one linerima.

Ja sam kasno video topik i pomslio sam da miliš na Viću :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...