Jump to content

Curious case of Marko Grujic


gruja

Recommended Posts

3. pušim b00xne i tzirkam

 

csb incoming

 

kad smo kod grujine priče o panduru smaraču, jednom sam sedeo u kolima sa kolegom koji je, pri izlasku sa benzinske pumpe, skrenuo levo preko pune a dozvoljeno je samo desno, naravno. sve u svemu, pandur je na kraju izvukao neku fasciklu sa slikama leševa nastradalih u saobraćajnim nesrećama, listao one slike i govorio: "vidi šta si mogao da uradiš!" :)))

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Nisi nikakav zapisnik potpisao, nije ti urucena prijava tako da se nemas sta brinuti. Sa druge strane, za sve ostale koji se nadju u slicnoj situaciji u Indjiji neka se pozovu na mene, bio to Vitja, alfa ili bilo ko drugi od rurovaca, slobodno se pozovite na mene ( Zorana Jankovica) i nece biti problem ili me jednostavno pozovete na 063/75-33-109 i ja cu odmah na licu mesta resiti sa sluzbenim licem..

Link to comment
Share on other sites

sa plavcima samo gospodski. naplaćao sam se kazni ali me NIKAD nisu isterali iz takta. ponekad sam uspeo i da se izvučem, ponekad mi smanje kaznu.

 

scb inkaming 2:

 

vozio buduću ženu za svoj rođendan da je častim u Litl beju, davno beše... i normalno, pravo u Vasinu i ispred Narodnog: TUP - simpa buca počinje sa "znate zašto sam Vas zaustavio?" (ja odelo, kravata, s posla idem), kažem "žurim, barim ribu vodim je u Litl bej, kasnimo na rezervaciju, nemojte molim Vas da sad uprskamo i pokvarimo događaj, rođendan mi je danas", on pogleda ličnu, kaže "vidi stvarno ti je rođendan", pogleda na suvozačevo sedište, da mi onaj prostodušno-drugarski pogled i kao ma udri. buduća gospođa me pogleda u neverici kad sam ušao i krenuo i kao pita me "šta? NIŠTA?!?!" a ja se nasmejem onako ovlaš i poentiram. i sad sam oženjen...



Grujane, bojim se da si pečen.



 не могу ја то:)

ni ja.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Nisi nikakav zapisnik potpisao, nije ti urucena prijava tako da se nemas sta brinuti. Sa druge strane, za sve ostale koji se nadju u slicnoj situaciji u Indjiji neka se pozovu na mene, bio to Vitja, alfa ili bilo ko drugi od rurovaca, slobodno se pozovite na mene ( Zorana Jankovica) i nece biti problem ili me jednostavno pozovete na 063/75-33-109 i ja cu odmah na licu mesta resiti sa sluzbenim licem..

pa ne znam bas, mom kumu se recimo desavalo da da pare panduru, ali ovaj kao zapise podatke u rokovnik. naravno, stigne mu i kazna, iako nista nije pred njim pisano.

sa druge strane, druga je pandur svojerucno potpisao kao da se slaze sa svime u zapisniku... kasnije se nije pojavio na suocenju (pandur) i sudija je lagano zakazao za novi datum.

nije da je relevantno, ali kad vec pisem :D

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

grujo, nemoj mnogo ni da se nadas da nece stici, jer sam ja imao drugacije iskustvo. nije mi napravio zapisnik, vec je sve stavio u blokce i rekao da ce videti sta moze da uradi povodom toga, ali posto mi je prekoracenje snimljeno onim novim radarom, tesko da bih zaobisao kaznu. uzeo bi i pare covek, ali kaze nece da uzima, kad ce mi kazna stici 90% :)

na kraju je stigla kazna i sudiji sam rekao da sam razumeo policajca kako me je samo opomenuo i skrenuo paznju, otud i moje cudjenje zasto sam dobio poziv za sud, kad nije bilo zapisnika. uglavnom to izgleda da i nema neku tezinu kod njih, a posto je sudija sa njenim koleginicama bila bas raspolozena tog dana, tutnula mi je neku novcanu kaznu i zabranu od mesec dana, umesto 6 fazon koliko je i mogla. 

 

ako je vec bio nadrkana skotina, verujem da ce se potruditi i da posalje to kod sudije za prekrsaje...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Mene pandur zaustavio peske u sred kneza i u blokce mi napisao podatke. Naravno da nisam imao promenjeno mesto boravka sa Cacka na Bg. Procaskao tu malo sa mnom i rekao mi da sredim to sto pre. Posle mesec dana mi stigao poziv za sud, posle 2 meseca 5000din kazna.

Taj pandur je car trolova :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

tbh dobro je sto kaznjavaju za nepostovanje propisa i bahatu voznju ... ovo ostalo jbg ... sta ocekivati od pandura :) 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Mene pandur zaustavio peske u sred kneza i u blokce mi napisao podatke. Naravno da nisam imao promenjeno mesto boravka sa Cacka na Bg. Procaskao tu malo sa mnom i rekao mi da sredim to sto pre. Posle mesec dana mi stigao poziv za sud, posle 2 meseca 5000din kazna.

 

ali ja nisam razumeo šta je ovde prekršaj? što nemaš boravak u bgdu? zar nisi mogoa da kažeš da si došao na "izlet"? :)

Link to comment
Share on other sites

enivej,jutros oko pola 5,dok sam se vracao sa mrtvog exita,jebo mi pas mater kud sam otisao na to propalo govno,kod indjije me je zaustavila mrtva nadrkana drotina kako preticem na punoj liniji (kraj jebenog nadvoznjaka,jebo me konj)

na stranu to sto sam kriv,ne poricem to,koliko sam video kazna je 6 bodova,od 15.000 do 30.000 dinara i tri meseca zabrane,tako da sam se smorio pa sam se smorio.

Ali,ono sto me izuzetno kopka je pod a) lik mi je tu pisao kaznu na nekom papircetu,uzimao podatke,i na kraju mi samo predao dokumenta,nit mi je dao bilo kakav papir ko sto mi uvek daju,niti bilo sta slicno.Da li je moguce da je on napisao moje podatke na papircetu i kao posle da mi ispise kaznu,ne razumem logiku,pa onda moze da napise sta hoce na tom jebenom papiru?Jel mogu nekako da se uhvatim za to i da se pozovem na neku neregularnost? Na kraju krajeva, nisam mogao da dam izjavu i ulozim prigovor,a hteo sam da ulozim prigovor zbog njegovog ponasanja cime stizemo do tacke b)

znaci boli me kurac za kaznu,platicu je,ali hocu da to smrdljivo arogantno govedo nekako najebe

nisam ni otvorio prozor,vec je bio bezobrazan i rezao je,a onda kada sam izasao iz kola krenuo je sa sledecim asortimanom

"sta ce tebi dozvola"

"sad ces na hladjenje tri meseca ionako ne znas da vozis"

"cime se bavis?aha,pa sad taman tri meseca unajmis vozaca i vozis se"

"nemoj da me molis,sad ces ti lepo da popijes kaznu pa ces da ides kod sudije da je molis"

bilo je verovatno jos,ali ne mogu da se setim.Enivej,imam i svedoke koji mogu da potvrde da je to rekao,kao i da potvrde da sve vreme dok mi je pisao kaznu,njegov kolega je na spustenom sedistu UREDNO KNJORAO LIKE A BOSS.

Znaci,pravnici,drugovi poznavaoci usranog srpskog sistema,sta mi je raditi i kako se braniti?

JEBO IM PAS MATER FRUSTRIRANU PSIHOPATSKU

 

 

 

 

 

U svemu ovome bih naveo par nepravilnosti pozivajući se na „Pravilnik o načinu vršenja kontrole i neposrednog regulisanja saobraćaja na putevima i vođenju obaveznih evidencija o primeni posebnih mera i ovlašćenja“ na osnovu člana 2. stav 5. i člana 278. stav 6 Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima („Službeni glasnik RS“, br 41/09 i 53/10), koji je doneo Ministar unutrašnjih poslova."

"Najvažnija je povreda Pravilnika po članu 56.

„Prvi primerak potvrde (PMO) uručuje se kontrolisanom licu nad kojim su preduzete mere i ovlašćenja, drugi primerak prilaže se uz Zapisnik o izvršenoj kontroli učesnika u saobraćaju – vozila, kao sastavni deo zapisnika, dok se treći primerak razdužuje nakon utroška bloka PMO potvrda-„

Povredom Člana 56, ja nisam dobio svoj primerak, jer mi prekršajna prijava nije bila ni napisana u pomenutoj situaciji. Ja nisam prijavu potpisao niti odbio da potpišem, niti sam u delu za svoju primedbu napisao nešto od gore navedenog. Saobraćajci su nakon mog odlaska, sami sačinili prekršajnu prijavu i zapisnik što nije u skladu sa Pravilnikom. Posle odredjenog vremena dobio sam poziv kod sudije za prekršaje.

 

Smatram da nisam načinio prekršaj (sto mogu potvrditi svedoci ako ih imas).

I veoma bitna stavka je što nije ispoštovan Pravilnik I Zakon o bezbednosti saobraćaja pri sačinjavanju Zapisnika o prekršajnoj  prijavi, tako da je u pitanju (možda je gruba reč) falsifikat od strane službenih lica. Tako da nema osnova da se ovaj prekršajni postupak dalje procesuira.

 

gg

Link to comment
Share on other sites

Da, to ni meni nije jasno - kako on moze da skapira kada si tachno doshao iz Chachka u Beograd?!?

 

Po naglasku :D

 

Ali jesu džukci, par puta sam ih video da tako startuju studente po gradu, i to neku zapuštenu sirotinju iz doma koja je izašla jednom u sto godina

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...