Jump to content

RUR MAJICE 2013 - stigle!


Recommended Posts

my friend, we are not that kind of a forum

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja bih narucio Hejt Anlimited i SSi L/XL (ako mogu da pogledam kada dodjem u redakciju koja velicina mi vise odgovara) posto su mi sve predhodne L i ono knap su mi,pa da se ne utezem opet u RuR majama :D Dosao bih u ponedeljak po njih :)

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

E društvo, svako ko je hteo da mu se majice pošalju poštom, a pride ih je i poručio, treba da ih očekuje danas ili sutra na svojoj adresi.


Standardna šema, ide PostExpressom, zvaće vas kurir na mobilni i tako to. Ako niste kod kuće, dobijate onu karticu u sanduče pa idete u najbližu poštu.

 

Cena usluge je ove godine između 200 i 300 dinara u zavisnosti od broja majica.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...