Jump to content

RUR MAJICE 2013 - stigle!


Recommended Posts

OK, nezvanične informacije su se pokazale kao tačne i zvanične, SSI majice su STIGLE!

 

Svi vi koji ste ih do sada rezervisali očekujte ih u paketima ako ste naručili post expressom, treća tura slanja majica se očekuje danas, ili dođite da pokupite u HQ, ako ćete lično.

 

Takođe, važno obaveštenje za one koji su kupili Prase majice - napravićemo reprint tih majica imajući u vidu da nisu ispale kako je trebalo (što je i Leško primetio). Ukoliko ste već kupili majicu, ne morate je vraćati, samo ćete doći po novu kada bude završena štampa. Ukoliko ste naručili PostExpressom, poslaćemo vam drugu, opet nema potrebe da vraćate onu prvu.  Za sada ne znam kada će novo prase biti gotovo, ali nadamo se recimo do sledećeg ponedeljka najkasnije.

Link to comment
Share on other sites

SSI su vrlo dobre (+4)!  Medjutim, ostrom oku sokolovom nije promaklo da majice nisu iste!  Mislim, na kroj i okovratni/rukavni otvor, ova hejt bela koju sam uzeo je na fazon proslogodisnjih, ali npr hejt zelena je drugacija sa manjim otvorom oko vrata, pa sad kako se kome svidja jbg, samo napominjem da razlike ima!


Anyway, evo prva reklama za nove majice ovde na keju, Mobile Hater - faster & more efficient!    [8D] 


994197_481116201967463_329024404_n.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

А кај ти то јашеш? Дај мало детаља, мутна је фотка.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...