Jump to content

RUR MAJICE 2013 - stigle!


Recommended Posts

Drago mi je da vam se dopadaju drugari!

 

Što se SSI majica tiče, postoji izvesni broj istih, ja ne znam tačno koliko, koje su ubacili iz štamparije bez naše markice unutra (tako ćete najlakše prepoznati razliku) koje su nešto drugačijeg kroja. To je recimo 10 od 50 ili tako neka cifra. Nažalost to smo izvalili tek kad je već 5 od tih 10 otišlo pa nije bilo prilike za povraćaj, mada su u suštini i te majice skroz korektne.

Link to comment
Share on other sites

Još jedno obaveštenje za sve koji su poručili majice, krenule su ka vama, tako da ih možete očekivati već sutra ili najkasnije prekosutra.

 

Takođe, možete pogledati updateovanu listu dostupnih majica, makar ovo malo što je preteklo a što nam staje na jednu pregradu na polici :) 

 

I kroz to se još jednom potvrđuje koliko su ljudi "nepredvidivi" :) Mislim da ne može nikakva zakonitost da se izvuče između toga ko je za šta glasao, koji je izbor dizajnova, kome se šta dopada i kakav je "hype" sa kasnijom prodajom i favoritima :)

Link to comment
Share on other sites

Tradicionalno pitanje zahteva tradicionalni odgovor - radnim danima od 10 do 17h dođi, uvek ima nekoga ne moraš da se najavljuješ. Ako dolaziš vikendom pozoveš redakciju da vidiš da li je neko tu. Ako hoćeš post expressom pošalji meni na PM podatiek itd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...