Jump to content

RUR MAJICE 2013 - stigle!


Recommended Posts

Polo za sada ne radimo, moguće je da ćemo raditi u jednom trenutku.

 

 

Ne znam oko ovih krojeva i stvari o čemu pričaju Nigger i Leško ali proveriću. Da je samo nigger iskulirao bih ga :)) ali pošto je i Leško primetio slično, moram da izvršim kontrolu. 

 

Takođe, svi koji su poručili majice do noćas da im idu PostExpressom treba da znaju da su poslate i da ih očekuju već sutra.

Link to comment
Share on other sites

neopisivo je zajebano delovala slika na mene. kao ono kad ideš ne skroz sit ili nedajbože gladan u prodavnicu. Pa rolaš kolica i pakao.

 

ovo gore mi se mentalno urezalo iako sam sada kul, tako da ću overiti. Pa ako je ništa spec, nek je ništa spec.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Fap ljubicasta XXL

Fap ljubicasta L

Bela SSI - M

SSI (ako ima neka druga boja) XXL

GGNORE - M (crna)

GGNORE - XL (siva)

 

Jel ce biti neko sutra u redakciji da banem po ovo? :D (Naravno ako je ostalo ovih majica? :D)

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Ako je "sutra" subota, tj. danas, ja ću biti tu do 14h, posle od 16h do ranog predvečerja, a biće i neko od kolega sigurno. Samo najbolje da šibneš poruku kada bi tačno došao za svaki slučaj.

 

Odvojio sam ti sa strane majice, tako da i ako ja ne budem tu, daće ti ih bilo ko. Piše na pakovanju za koga su.

Link to comment
Share on other sites

Odlično pitanje koje sam i samome sebi postavio :))

 

Prethodnih godina zasigurno nije bilo tako, uvek su bolje išle XXL i XXXL, sad M odu među prvima. Da li su RURovci počeli da vode računa o svom izgledu? :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...