Jump to content

pričajte


Recommended Posts

u autobusu se jos uvek raspravlja dal' je bilo 40k ili 20k, ali "bilo nam je ok, kao bilo koji drugi dan  kada odemo u kafic, msm, kapiram da bi bilo manje ljudi da nije delila karte, ali ok je bilo STVAR-NO" D.. :D:::D:::::::::::DDDDDDDDDD sv_restartround 1 pls

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

A jebo te, klinke od 13-14 godina sede ispred zgrade i pričaju o POLITICI, pa sad sam sve čuo [roflmao]

Дај бре Вуду, мислим, ми смо дрвили о политици кад је било Слоба вс Панић лол, а камоли са четрнес дина, можда смо се чак и тукли по одељењу:) Сећам се чак кад сам се свађо са ортаком, ја сам викао да ће Панић да нас прода америма, то ми је остало у сећању:) Чуло дете на телевизији или од старијих лол

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se interesovao za politiku i tim godinama uveliko, kapiram da je to nekako prirodno kod dečaka, ali malo mi je čudno za te devojčice

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ма једној је ћале гласо за овог, другој за оног и сад кокодачу свака своју плочу:) Мислим, капирам да је разговор прајслес, али није ми чудно...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Zasto ovakvi ljudi postoje, tj zasto im se daje da pisu mejlove, ili obavljaju bilo kakvu organizacionu funkciju  :((((( ovaj covek je pritom i neki asistent kod korija na faksu

 

Obavezno obavestite klijente…………….

 

Ako isporuka zbog bilo kog razloga ostane neurađena želim da se klijenti istog momenta obaveste, jer nas klijenti “OČEKUJU” i sigurno će biti besni ako im se ljudski ne izvinemo……..

 

Ako nekome nije jasno neka se stavi u položaj klijenta……………

 

 

Srdačan pozdrav,



'NACI 20 TROTACKI, 'NACI ONOENEO!1ELEVEN, 'NACI PRAVDA, 'NACI LJUDCKI, 'NACI KLIJENTI, 'NACI VOZDRAV!

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

čovek je jasno napisao šta je potrebno uraditi, a pritom ja ne primećujem taj " 'nači brate" stil pisanja, ne znam šta si se istripovao.

 

edit: a koji je asistent u pitanju?

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

pa, nesto u ovom fazonu :D
 

Postovani/e,

Molim vas obavestite klijenta o nasem propustu, organizovacemo vanrednu isporuku u najkracem roku.

Srdacan pozdrav!






 

 
 

čovek je jasno napisao šta je potrebno uraditi, a pritom ja ne primećujem taj " 'nači brate" stil pisanja, ne znam šta si se istripovao.

 

edit: a koji je asistent u pitanju?


nvm onda, verovatno je do mene

edit: Slobodan Antic je u pitanju

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

lol da vidis mailove mog mgmt/hr-a :)

Ma meni je sve bilo jasno kada sam coveku morao da pisem dva puta isti mejl drugacijim redosledom, da bih mu objasnio da je problem oko vode unutar boce, a ne do aparata koji je ujedno i zamenjen pre nedelju dana. Na kraju je ispizdeo lik iz pravne sluzbe i kao: "Kolega zeli da kaze da je potrebno poslati bocu na analizu". A ja to ne smem da predlozim ni da spomenem, posto sam samo sisata operatrka i posto postoje ljudi koji odlucuju o tome, jelte.

 

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...