Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Večeras sam igrom slučaja završio na nekom jagodinskom šabanskom 18. rođendanu, toliko je bilo likova u majicama, siledžijkama i duksevima sa zmajevima da sam se osećao ko dovahkiin u skajrimu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Кад си поменуо дуксеве ја сам се штрецнуо на овај

RLOmRsP.jpg

али ме подсетило на неки цигански фазон, јбг. Па макар и Д3 Тиријел дукс био :)

 

Али да не мрачим само, воли ли ко Портал овде?

 

http://imgur.com/a/mpKFf

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni ovo deluje kao državni udar (banalni, ali opet) ako ti direktno ideš protiv odluke ustavnog suda, to mu dođe atak na ustavni poredak.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da nismo zajedno 2+ godine, bilo bi mi smesno :)

 

au, izvini, nisam hteo da stajem na žulj. al nisi klinac više, lakše je nego što pamtiš, naročito ako je ispala debil.

 

takođe, ovo što vudu kaže:

 

Sad taman nađeš neku s većim sisama

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...