Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Вића даје овом топику морбидну ноту :)



О чем се ради у Утиску?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

druže

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Iskreno saučešće Astora!!
A ti Viktore, jel moguće da si toliki seljak?Mislim ono, znam da ga ne gotiviš i da misliš da je dement i totalno nebitan čovek u tvom životu, ali jebem mu majku izjavi čoveku saučešće, nađi se u njegovoj koži..budi čovek.

Isto važi i za Zldu.

Edited by Aleksandar.
  • Downvote (-1) 5

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Hvala vam svima na podrsci jer mi jako znaci. Znam da zivot ide dalje i svestan sam da moram zbog svoje porodice da nastavim da se borim ali je izuzetno tesko.

Danas dajem majci 7 dana i jako mi fali. Hvala vam jos jednom na podrsci i recima utehe, ne znam sta drugo da kazem. 

Link to comment
Share on other sites

Bravo Moyo, jebi glupe grobare!

Saučešće Astora :(

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...