Jump to content

PayPal diskusija


baltam0s

Recommended Posts

Стим што је рахметли СДК била у пакету са укидањем наших и довођењем страних банака, тако да је тек то добитна комбинација... [V]

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

meni je najveci slog od cele diskusije jebena cinjenica da je ukinut od strane dinkica SDK.

Jebote, kako je to proslo uopste lol

Mislim sve ove godine nam da je ukinut, ali sad me nesto strefilo maljem.

 

Skroz isti tok misli kad je valjda Dei tamo negde pomenuo SDK u nekom od topica, možda i ovom. Isti trip i isto to sa "sad me stigl'o".

 

Inače, što se PayPala tiče, glavna prednost je to što mogu sa nešto više sigurnosti da plaćam na netu kad uzimam nešto iz inostranstva, posebno tipa iz Kine npr, i plus je user/pass kombo a ne upisivanje kojekakvih podataka sa kartice. I to je to.

Link to comment
Share on other sites

@zwerko

multikompenzacije aka multilateralne kompenzacije npr  http://www.finansije.info/multilateralna-kompenzacija/multilateralna-kompanzacija

 

spomenuh ih pre svega kao nesto sto mene poprilicno dotice, ne rade ih banke nego  vecinom faktoring firme (aka uterivaci dugova lol)

 

hvala ti dinkicu, seme ti se satrlo :)  pazi to je samo jedan trosak koji je u trenutku skocio pa 10 puta, od revolucionarskih promena na ovamo i od cega niko nema konkretnu dobit u zemlji srbiji

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pri tom koristimo instrumente koji su nam na raspolaganju kao što su barter ili faktoring.

 

Prebijanje obaveza i potraživanja nastaje kad se steknu uslovi za to i kad jedna strana da izjavu drugoj strani da vrši prebijanje.

 

 

Celo, ajde otvorimo agenciju za multilateralnu kompenzaciju! Zvuci kao nesto polulegalno.

Edited by Demian
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dobro, malo je i lik u krivu što se nije spremio za "aparat" tako što će da ponese ištampani račun, više keša kod sebe i tome slične stvari.

 

Doduše, ne znam šta je sada različito tj. šta se sad promenilo dolaskom PayPal-a jer sam ja identičnu proceduru prolazio pre x godina, ista čak i fora sa predaj na šalteru 2 pokupi na šalteru 4, osim što nisam plaćao PDV.

Link to comment
Share on other sites

Сад не знам дал сам ја примао пакет док је ово ''било на снази'' или пре... Не знам зашто му не би пакет стигао на гајбу у пошту, па он тамо гледао дал да плати или не. Ја сам тако платио оне роботе. Додуше, не знам дал су били отварани или не, али су били оцарињени (тј. опдвисани) и ја сам лепо тети дао паре и одно пакет гајби.

Мислим, нек једу говна ако за роботе од педес евра треба ја да идем негде.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

rezurekt lvl 5

 

Od 11.5. više nije moguće uplaćivati pare na Skrill, a samim tim je onemogućena bilo kakva transakcija preko njega (tipa kupovine bilo čega, a da se prilikom checkout-a koristi Skrill).

 

Da li je neko pokušavao da plaća nešto preko PayPal-a u proteklih nedelju dana? Da li su i to sjebali?

 

 

Koji je izvor ove informacije? Ja sam 15.5 bez problema uplatio intesa>skrill. Withdraw i deposit na poker takodje radi bez problema

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ja pre neki dan videh vest da je država otvorila paypal nalog za donacije i uplate iz inostranstva za poplavu, pa sam sad u rekurziji.

 

Piše u Novinama danas da je to otvorila naša ambasada u Briselu. Tj, blago nama, zaobišli su sopstveno "ne može" isto ko i obični narod - otvorili stranjski PP nalog.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...