Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Svremena na vreme mi stigne notifikacija na fb da su neke random osobe koje ni ne poznajem prihvatile moj friend request. Sto posto sam siguran da ih nisam dodao nikad.Koji kurac?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

CSB INCOMING!

pre par meseci je sestra verovatno zaspala (pošto još uvek neće da kaže šta je uzrok), sletela pored puta i prevrnula auto na krov. i sad, pošto je to auto koji je ipak star 10 godina, ćale ga proda jednom komšiji koji se bavi tim zajebancijama za neku sitninu jer je taj komšija verovatno sebi tu našao neki račun da ga popravi i sredi. e sad, pre mesec dana taj isti komšija pozajmi od mog ćaleta neke pare i da mu taj isti auto (samo popravljen) da se služimo dok on ne vrati pare. i tako se ja danas vraćam sa posla lagano i neki lik me oduva otpozadi i baci na auto ispred, baš sam se skenjao :(

ALI, čak i pored svega toga, utisak dana mi je kurva koja je, dok sam čekao šlep službu, došla kolima u nameri da zableji u obližnjem kafiću, skontala da nema mesta za parking, upalila sva 4 migavca i otišla u kafić, bez blama [roflmao]

WP_000112.jpg

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Na History kanalu (i to HD History kanalu) ide emisija o hrvatskim kraljevima, sa originalnom naracijom na hrvatskom. Ispod ide "prevod" na srpski...

I sad razmisljam sta je gore, da li to sto je poslednji covek koji je smislio da se snimi nesto tako o npr Nemanjicima umro davno pre kraja prosloga veka ili to sto to nadoknadjujemo time sto cemo imati titl koji nam objasnjava da su "neovisnost" i "nezavisnost" ista stvar...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ubih danas naš studentski forum posle 9 godina postojanja. (www.sietf.org)

današnjim generacijama je intuitivnije (!?) da preko facebooka diskutuju o predmetima i razmenjuju skripte/materijale/etc

... postajem mator.

hahah care badger :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...