Jump to content

Breaking Bad - последња сезона


Corey

Recommended Posts

То како Мет Дејмон Џуниор пуца је за плакање, чисто да покажу колики је нацкли : )

Kad krene sa namerom da pojebe Lidiju, kakva frustracija što mu nije dala odma sada odma, kao i u prvoj sezoni kad Walt proba onu Karen, valjda se tako zvala, ali ga oladi.

Си извалио да је после узео да пије из њене шоље на месту где је оставила траг кармина : )

tr6miVG.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

То како Мет Дејмон Џуниор пуца је за плакање, чисто да покажу колики је нацкли : )Си извалио да је после узео да пије из њене шоље на месту где је оставила траг кармина : )

tr6miVG.jpg

Da, da, mali definitivno ima fetiš na opsesivno-kompulzivne ribe :-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

 

ŽELIM OVO! :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

JEBOTE KAKO SAM BIO SREĆAN U TRENUTKU KADA JE NADUVAO MAJMUNSKU KURVU KURCEM I OTERAO JE U PIČKU MATERINU JOJ BRE AE

Pogresio si, to je fejkovao zato sto je znao da prisluskuju razgovor da nju ne bi tuzili da je ucestovoala u njegovim delima svojevoljno, ovako ispada da je je on drzao kao taoca.

 

edit: da lol ne citam druge postove, izvalio si :D

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...