Jump to content

EXIT 2013


prota_

Recommended Posts

svako svakog nudi, osim tebe koji nisi nista poneo a volis da se privalis :D

ja taj psiholoski momenat vidim kao "daj da iskoristim momenat drugarstva na regeu i privalim se"  

nista toliko lose, desava se i desava ce se, ali nisu svi u drugarskom fazonu kad ih pitas za cim, vec im je glupo da te oteraju u kurac :)

 

pa naravno da neces ko cigan ici od grupe do grupe i pitati je l ima neko dim. mislim ceo taj trip funkcionise tako sto kad zabodu dve grupe, ili jedna grupa i jedan pojedinac, jedni pored drugih, uvek krene spika, pa onda e oces dim e ocete vi pivo i ostalo. imam osecaj kao da sam pao s marsa kad objasnjavam ovako neke bejzik stvari :)

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

au g koji kritican jad.

 

Da, svaki nabildovani batica sto se na exitu skidao do pasa je iz bgd.

 

Secam se 2004 na putu izmedju dens i main stagea dok je isao neki MC ujutro, neka sabancina gola do pojasa sa tribalima je mlatio motkom, tipican retard, ali zakleo bi se da je imao akcenat kao da je iz mačve.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@dvini

 

svima je potpuno jasno sta hoces da kazes, ali i tebi treba da bude jasno da to funkcionise tako sto svi pretpostavljaju da ce se u random trenutku naci u obe uloge i da je postignut balans tako sto ovaj ovome da ovo tad i tad, on nekom drugom itd. a ne tako sto jedan lik dolazi sa planom da se grebe za buksnu u svakom trenutku i da nikad on nekom drugom ne izbaci

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

mjok, nisam rekao da je doca  vec masa retarda iz bg-a, a doca je samo jajara jer stiska dzok :]

 

primeti da nisam otkucao da su svi iz bg-a retardi, da nisu svi iz bg-a na exitu retardi etc etc

 

 

takvi likovi kao ti kad su dosli na exit su i sjebali exit, jer do tad niko nije bio jajara, nije bilo golih nabilodvanih smrdljivih likova u masi , nije bilo tuca i ostalih govnjarija

 

nije ni bitno,ja bih voleo da mogu da vicem DI SU NASI NOVCI,ali u ovoj epic raspravi to ne mogu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@dvini

 

svima je potpuno jasno sta hoces da kazes, ali i tebi treba da bude jasno da to funkcionise tako sto svi pretpostavljaju da ce se u random trenutku naci u obe uloge i da je postignut balans tako sto ovaj ovome da ovo tad i tad, on nekom drugom itd. a ne tako sto jedan lik dolazi sa planom da se grebe za buksnu u svakom trenutku i da nikad on nekom drugom ne izbaci

 

pa da, to je odlika onog profila koji je doca opisao, coveka koji nikad nema, uvek trazi a i kad ima ni onda nema i tu je sve jasno

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ne samo da otimamo novce nego i useravamo festivale

 bad gaj beograđanin

 

 jel moguće napisati ovako nešto

Тужно је колико су "ванбеограђани" искомплексирани/мрзе Београд и Београђане. Ја сам то лично осетио на својој кожи у више наврата (у НС и Крагујевцу највише), а тужно је због онога "Срби су сами себи највећи отров". Историја нас баш ништа не учи и јебаће нас сви редом и даље док не научимо да будемо сложнији мало и кренемо да се водимо српским оцилима. Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

nije to toliko specificno za srbiju, svuda u svetu ljudi iz manjeg grada ili regionalnog centra ne vole one iz prestonice

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

al ste usrali topic, nevera

Тужно је колико су "ванбеограђани" искомплексирани/мрзе Београд и Београђане. Ја сам то лично осетио на својој кожи у више наврата (у НС и Крагујевцу највише), а тужно је због онога "Срби су сами себи највећи отров". Историја нас баш ништа не учи и јебаће нас сви редом и даље док не научимо да будемо сложнији мало и кренемо да се водимо српским оцилима.

Zapravo ja na ovom topicu vidim i drugu iskompleksiranu stranu, G istroluje i pomene beograđane, vas 10 odmah skače na njega :)

Hoću da kažem da ima istine u ovome gore da su "vanbeograđani" iskompleksirani Beogradom, ali isto tako i Beograđani na to odgovaraju ponekad preterano i suviše "po automatizmu", kao što se to desilo na ovoj temi. dakle - kompleks.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

pa nije "pomenuo" beograđane nego je rekao da su beograđani usrali exit. pritom ja mislim da nema ni trunke trola nego je mislio sve što je napisao.

 

mislim jebiga, na internetu je najlakše da posle retardacije izađeš sa "LOL MA TROLOVAO SAM VAS" fazonom :D

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...