Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

11 minutes ago, manson said:

Meni je ovaj dvokraki volan u novijim škodama ušas.

kapiram da su to tako uradili da bi za RS verzije stavili trokraki 🙂 nešto slično na fazon kao što obični smart ima dvokraki ali oni sa šaltanjem na volanu i slično imaju sportski sa tri kraka.

 

1 hour ago, killYg0r said:

Dajem sve od sebe ali mi je stvarno lepsi stariji

ima nečega i u ovim ful integrisanim ekranima u samu komandnu tablu, kao da su se trudili da ih bolje uklope i da imaju smisla.

onda je tesla došla i metnula tablet u sredinu i onda su svi rekli "vidi ovo može, daj da se ne cimamo" i krenuli da rade isto.

jer ovde kod superb ovaj novi ekran nije puno veći od starog a stavili su ga gore da štrči. 

a onda još i spustili ove otvore za ventilaciju dole.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nažalost nije baš uporedivo.

prvo nas gađa na nostalgiju, drugo u osamdesetim nisu znali šta će sa parama a i nije se vodilo toliko računa o sigurnosti, izduvnim gasovima, mambo džamboima nego su svi gledali šta novo i kul da ubace i ko će da napravi nešto originalno.

ne kažem da je bolje ili gore, nego je samo drugačije, iako se svi slažemo da je auto industrija trenutno u nekoj buli, tj. verovatno je u njoj već jako dugo vremena.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, killYg0r said:

Mislim da je jasno da su dizajnerima izvdili oci i odsekli ruke

a brate i ti porediš iconic model iz 80ih sa reno tvingom rendom. siguran sam da sad ako krenemo da kopamo možemo da nađemo u osamdesetim mnogo grdnih automobila 🙂

a onda samo još vodi računa i o sigurnosti itd tj. da dizajnerski pola tih automobila iz osamdesetih ne bi moglo da prođe danas po pitanju sigurnosti pešaka itd.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Dule_smor said:

Romi se raduju toj novoj gomili rashodovanog metala koji će moći dalje da prodaju koji ostane od celog proizvodnog pogona :))

ofc, ako ne naprave od njega muzej ili tako nešto 🙂

Link to comment
Share on other sites

čuveni Ferari F40 iz 1980 🫠

klip je katastrofa

ja sam shvatio da smo mi samo matori boomeri koji ne mogu da skapiraju "novi val" kao što naši nekad nisu mogli nas da skapiraju, pa su išli linijom da to novo ništa ne valja

btw, 

Lucid goes SUV - Gravity

base entry model 480 KS dual AWD 😂, pa onda Touring sa 620 KS, Grand Touring 1050 KS i Sapphire sa 1234 KS 🙃

od 80k do 250k $

Screenshot_20231118_203314.thumb.jpg.bc937669021b7a8cf18161a9ee7183ef.jpg

išlo se na siguricu prilično

Screenshot_20231118_203255.thumb.jpg.90ac8615671a989f04efc2fba6c4b2c5.jpg

za osobe koje nose ovakve pantalone na plažu! 

Screenshot_20231118_203448.thumb.jpg.6e63bcd88adc358a6adc25c133e539b2.jpg

-pežo has entered the chat room-

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

napred mi je ok, pozadi mi je apsolutno neskladan.

ignorisaću ovo sa strane i na vratima i pri zadnjem delu što deluje kao da je imao čukanje pa nije sredio limariju.

ali

 image.png

ovo mi je retko ružno 🙂 šta je ovo, linije na sve strane, nezna se koji bi pravac - plus izgleda kao neki stereotip kinez 🙂

image.png

 

  • Haha (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...