Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

mozda bi iskopao negde da se iscimam al ceo zivot jedem sarme od mega carskog Futoskog kupusa svetske klase tako da ove nebi ninasta licile :D Kad smo ovaj ortak iz Srbije sto je samonom i ja pravili palacinke (ove nase tanke) totalno su drugacije bile. Smesu smo po receptu smutili ali jednostavno namirnice su drugacije

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Pa znam da je u Amerikama ali moze sve to i tamo da se nadje, jeste treba se malo iscimati ali se moze sve naci i normalno zavisi koje brasno si koristio za palacinke posto imas vise tipova moras da nadjes ono koje je najslicnije nasem i koliko se ja secam tu se mesa 2 tipa brasna.

Sigurno nece biti identicno ali kapiram da je moguce napraviti tako da se razlika u ukusu jedva primeti.

Link to comment
Share on other sites

uspeo si da promašiš pravopis u praktično svakoj reči gde je to bilo moguće :(

А добро, нпр. и ја волим често да напишем ''неб ја ишо ушуму'' или ''штатијазнам'':)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mozda bi iskopao negde da se iscimam al ceo zivot jedem sarme od mega carskog Futoskog kupusa svetske klase tako da ove nebi ninasta licile :D Kad smo ovaj ortak iz Srbije sto je samonom i ja pravili palacinke (ove nase tanke) totalno su drugacije bile. Smesu smo po receptu smutili ali jednostavno namirnice su drugacije

Ne nego ne znate da napravite palacinke. Brasno je brasno, ulje je ulje, mineralna voda je mineralna voda, jaja su jaja. Jedino mozda biste se malo iscimali da nabavite sljivovicu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sad sam stukao giros pitu kod Debelog i oću da umrem, muka mi je koliko sam se prejeo ne znam koji mi kurac bi da uzmem srednji umesto mali jebalo me "cost-effective" tovljenje (svaki put kad se ovako prežderem razmišljam o tome koliko je sve svuda geared da podstiče prekomernu potrošnju :))

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Sinoc u Vojvode Stepe neko parkirao X5 na sinama i 4, 5 tramvaja bilo jedan iza drugog, svi ljudi izasli...ni posle 15ak min. džudža nije pomerio auto i onda su ljudi pored obliznjeg kontejnera uzimali kese i bacali na auto, kao i jogurt i razne tecnosti .) da bi posle neki momci pogurali auto na trotoar posto se poprecno parkirao...

Link to comment
Share on other sites

Sinoc u Vojvode Stepe neko parkirao X5 na sinama i 4, 5 tramvaja bilo jedan iza drugog, svi ljudi izasli...ni posle 15ak min. džudža nije pomerio auto i onda su ljudi pored obliznjeg kontejnera uzimali kese i bacali na auto, kao i jogurt i razne tecnosti .) da bi posle neki momci pogurali auto na trotoar posto se poprecno parkirao...

[roflmao] [roflmao]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

edit: jebote smara me preko fejsa najruznija kravetina sa koledza :(

Баци краву да видим, можда ми се свиди.

mozda bi iskopao negde da se iscimam al ceo zivot jedem sarme od mega carskog Futoskog kupusa svetske klase tako da ove nebi ninasta licile :D Kad smo ovaj ortak iz Srbije sto je samonom i ja pravili palacinke (ove nase tanke) totalno su drugacije bile. Smesu smo po receptu smutili ali jednostavno namirnice su drugacije

Мали, не каки.

Ја сам до сада правио, и јако сам задовољан био:

Каљу - кувани купус са месом и поврћем

Зељаницу

Мусаку од кромпира (говедина, телетина и бизон)

Пуњене паприке (телетина и бизон)

Сир је био мало проблематичан јер овде код мене је бели сир луксузна роба. Срећом има турска радња и брат туре има коректне цене. Има и Јафу и еуро Блок :)

Кисели купус у листовима имаш где год имаш балканаца. Ако ти је Канада близу потез од Торонта ка хамилтону и Кичнеру је богат овдашњом имиграцијом. Идите мало да се проведете и гледате наше курве у изгнанству. Позз Даки :)

Тако да питај фамилију за рецепт и концетриши се. Може се кува у Америци.

И дај прасе са колеџа.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Sad sam stukao giros pitu kod Debelog

to ono u svetogorskoj? je l valja has? video sam da radi lik s kojim bi kojot mogao da ide na klackalicu, to mi je nekako dobra reklama, ali ipak nisam ušao

Link to comment
Share on other sites

Sutra opet Svedska, i Stokholm, po osmi put i jos uvek mi nije dosadno ili smorno. Mozda treba tamo da se selim

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...