Jump to content

StarWars - fully operational battlestation topic


SIN

Recommended Posts

On 12/11/2020 at 9:52 PM, Jose Jimenez said:

Offtopic: šta bi sa onim likom sa foruma što je rekao da će nam Ep.7-9 iskvariti decu i učiniti ultraliberalnim homoseksualcima?

Ali jose, ti već jesi ultraliberalni, e samo ne znam da li i ovo drugo 😄

Nego, sve je ovo lepo,, ali gde je Rajan Džonsonova nova trilogija?

  • Haha (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

haha

Quote

 

The Mandalorian actress and MMA fighter Gina Carano has been fired from LucasFilm after “abhorrent and unacceptable” posts of hers went viral on social media. “Gina Carano is not currently employed by Lucasfilm and there are no plans for her to be in the future,” said a spokesperson for LucasFilm in a statement obtained by io9. “Nevertheless, her social media posts denigrating people based on their cultural and religious identities are abhorrent and unacceptable.” Earlier this week, the hashtag #FireGinaCarano trended on Twitter after the actress posted and then deleted an anti-Semitic story on her personal Instagram. The posts were captured by fans and shared widely on social media, causing an uproar.

This was not Carano’s first brush with social media controversy. In the past few months, Carano has used her social media platform to mock COVID mask mandates, spread conspiracy theories about the legitimacy of the election, and like posts disparaging Black Lives Matter and pronoun usage. Carano played Cara Dune on the award-winning Disney+ and was rumored to potentially star in the forthcoming Mandalorian spinoff Star Wars: Rangers of the New Republic, but that no longer appears to be in the cars. She’s also been dropped as a client by UTA, an agency spokesperson confirms. Before The Mandalorian, Carano made her mark as a MMA fighter before appearing films like Deadpool and Fast & Furious 6. Her rep could not be immediately reached for comment. We sincerely hope Baby Yoda was shielded from all of this unsavory business.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Холивуд је ионако пропао, ово личи на стрељања "непослушних" од стране војне полиције у Берлину крајем априла 1944те.

свако кога ови прогоне треба поносно да носи свој "кенсел" као орден части и вредности.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Debeli said:

Холивуд је ионако пропао, ово личи на стрељања "непослушних" од стране војне полиције у Берлину крајем априла 1944те.

Holivud je oduvek bio konzervativan - bogati hrišćanski lovatori su diktirali pravila još od crno-belog ekrana: legendarna Beti Vajt je dobila šut kartu jer je imala crnog muzičara kao gosta; trudnim ženama je bilo zabranjeno pojavljivanje sve do 70ih; čak nisu smeli da kažu reč "pregnant", već termine poput "expecting". Da ne pominjemo lov na veštice 40ih i 50ih kada je sastavljen spisak nepoželjnih jer su suviše levo orijentisani.

Njih kinta motiviše, a u ovom trenutku je isplativije bojkotovati Qanonce nego crnce, Meksikance i lezbejke.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Jose Jimenez said:

Holivud je oduvek bio konzervativan - bogati hrišćanski lovatori su diktirali pravila još od crno-belog ekrana: legendarna Beti Vajt je dobila šut kartu jer je imala crnog muzičara kao gosta; trudnim ženama je bilo zabranjeno pojavljivanje sve do 70ih; čak nisu smeli da kažu reč "pregnant", već termine poput "expecting". Da ne pominjemo lov na veštice 40ih i 50ih kada je sastavljen spisak nepoželjnih jer su suviše levo orijentisani.

Njih kinta motiviše, a u ovom trenutku je isplativije bojkotovati Qanonce nego crnce, Meksikance i lezbejke.

znam šta hoćeš da kažeš ali mislim da je ovo već terminalna faza. mislim da su krenuli jednim putem bez povratka. 

pazi, kenseluju Petra Pana, Damba i sl.

retuširaju istoriju. kao ministarstvo istine iz "1984." 

ovo što se dešava je kraj. nema dalje.

3 minutes ago, G!!! said:

ali zbog kakvih  tvitova su je otpustili

pazi tvitovi koji apsolutno ne moraju da se shvataju na bilo koji pogresan nacin

na sjebanom su mestu ameri, nema sta... tesko da ce se pomeriti negde u skorije vreme

da, zaista su na sjebanom mestu, ne bih mogao više da se složim. samo, ja zaključujem da će se uskoro nešto promeniti, baš jer ovo ne vodi nikuda. ne može se ovim putem daleko stići.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Debeli said:

retuširaju istoriju. kao ministarstvo istine iz "1984." 

Heh, pa to su svi radili oduvek. Npr. Poljaci, Amerikanci i Rusi

Ne kaže se džabe da istoriju pišu pobednici. A sad Holivud pomaže da se prepravi istorija institucionalnog rasizma, kako bi mogli da se svi potapšu po leđima kako su super. Kako se to razlikuje od njihovog narativa 60 godina unazad da je SAD "bastion demokratije"?

Link to comment
Share on other sites

BTW, pri joj je "prekršaj" bila fotka gde svi nacisti salutiraju a jedan ne, i okršaj sa debilima koji su je zbog toga optužili za rasizam. Kontam da se posle mini-rat sa idiotima otrgao kontroli. 

EDIT i što isprva nije htela da navede svoje pronouns na tviteru, pa je posle trolovala stavivši nešto fazon bip bap bup, i posle već ne znam šta je bilo 😄

 

gc.jpg.999d002ca04a436a2a69a2ef82923604.jpg

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, G!!! said:

ali zbog kakvih  tvitova su je otpustili

pazi tvitovi koji apsolutno ne moraju da se shvataju na bilo koji pogresan nacin

na sjebanom su mestu ameri, nema sta... tesko da ce se pomeriti negde u skorije vreme

ja i dalje ne znam kako su iz njenih tvitova izvukli anti-semitizam, meni je delovalo upravo suprotno 🙂 ali eto ... 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Lucky said:

ja i dalje ne znam kako su iz njenih tvitova izvukli anti-semitizam, meni je delovalo upravo suprotno 🙂 ali eto ... 

 

Quote

Carano, who played the bounty hunter Cara Dune in both seasons of the Star Wars spin-off, wrote in a post on Instagram that is no longer available: “Jews were beaten in the streets, not by Nazi soldiers but by their neighbours … even by children … Because history is edited, most people today don’t realise that to get to the point where Nazi soldiers could easily round up thousands of Jews, the government first made their own neighbours hate them simply for being Jews. How is that any different from hating someone for their political views.”

Carano had previously been at the centre of social media controversy, when she was accused of mocking people who state their preferred pronouns online, by placing the words “beep/bop/boop” on her Twitter profile, and had shared conspiracy theories in November about the result of the 2020 US presidential election. Carano also previously ridiculed the wearing of masks to protect against Covid-19.

Source:

https://www.theguardian.com/tv-and-radio/2021/feb/11/gina-carano-fired-from-the-mandalorian-after-abhorrent-social-media-posts

Cancel kultura u svom najgorem obliku.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Debeli said:

ja sam počeo da se zaljubljujem u nju kad je, pritisnuta onlajn SJW ruljom, okačila ovu sličku:

nazisalute.jpg

riba od integriteta... riba sa mozgom... kako je to retko ne samo danas, nego i decenijama unazad... naravno, nije joj oprošteno.

Krenuo nešto slično da kucam, pa me mrzelo, verovatno bih izrantovao previše. Riba kad priča IRL nema trunke jedne ono umm, aaah, like like, you know, and such, samo "teče". Tehnički rulja je preglupa da shvati poruku, pa je proglasi za nazi razistu. A ta glupa rulja koja ne bi trebalo da se pita išta u životu je dobila prejak glas i uticaj preko društvenih mreža. Eno moj screen gde joj neki retardirani indijaca naređuje da kaže ACAB 😞 Bukvalno bih ga izuseravao od svega čega se dohvatim...

Reci ACAB, podrži BLM i stavi svoje zamenice. Usprotivi se tome, i nema te. Do jaja.

Edited by millanče
  • Upvote (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Sto je najsmesnije njenim otpustanjem su samo pokazali koliko je bila u pravu lol

Aj da ne spominjemo da je i Pedro Pascal imao slicne tvitove pa nije otpusten 

Kakav je retos ona Kathleen Kennedy, stvarno nema dalje 🙂 Navodno, Carano je obavestena o svom otpustanju kroz medije, odluku su doneli i 7 dana je nisu obavestavali

S obzirom koliko je Cara Dune trebala da postane bitan lik u vise serija, sada ih ceka dosta prepravki a bogami dosta pretplatnika otkazuje preplate

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, G!!! said:

 

Kakav je retos ona Kathleen Kennedy, stvarno nema dalje 🙂 Navodno, Carano je obavestena o svom otpustanju kroz medije, odluku su doneli i 7 dana je nisu obavestavali

Zvanični Oscars kanal, obraćanje gospodže sekretarice Ketlin je u roku od nekoliko milisekundi imalo fazon 100 lajkova i 10K dislajkova, i lavinu negativnih komentara, da su morali sve da isključe 😄 Fade in! ... oh, please, fade the fuck out 😄

EDIT - u prethodnoj izjavi sam samo milisekunde karikirao, dakle like:dislike je stvarno bilo oko100:10k.

 

 

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...