Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Da ne otvaram novi topik. Zna li neko koga mogu da angazujem da mi uradi projektni rad iz projektovanja informacionih sistema? Treba mi do pon i platio bi dobro. Dajte neki link ili broj nekog ko radi seminarske za pare.

  • Downvote (-1) 2

Durid's ken fajr ganz end evriting!

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novi topik. Zna li neko koga mogu da angazujem da mi uradi projektni rad iz projektovanja informacionih sistema? Treba mi do pon i platio bi dobro. Dajte neki link ili broj nekog ko radi seminarske za pare.

200e, pošalji temu i ostalo na PM

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

samo ozbiljne ponude,treba mi za poslednji ispit na faxu. gay stop :P

čekaj sine, a šta ti očekuješ? Da neko izgubi za normalan rad 5-10 sati za vikend, i da mu ti platiš šta, 50 evra? Pa sat programera se plaća od 10-20 evra za honorarne poslove

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i šta konkretno podrazumeva taj rad? dijagrami tokova podataka (ssa), rečnik podataka, projektovanje baze, relacioni model, dijagrami klasa, sekvenci, itd. ?

ja mislim da je doca upoznat sa materijom i zna kako se to radi.. 300 evra njemu u dzep i da te profesor vidi!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Cela :) Dao sam Društvenu istoriju SSSR-a (10 ), Američki 20. vek (9), Društvene fenomene 20. veka (10), Političke fenomene 20. veka (9), Okupacione sisteme u WW2 (7) , Propagandu u 20. veku(10) , Jugoslaviju i svet hladnog rata (9), Jugoslaviju u WW2 (10), Metodiku nastave istorije (10), Psihologiju za nastavnike (8) i Osnove pedagogije sa didaktikom (7). U deset dana jednog spitnog roka 11 predmeta sa cele 4. godine .:)

Video me prota na ulici u sred ovog procesa kakav sam bio raspadnut i pogubljen od nespavanja i hiperunosa informacija xD

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Savke!

To sam ja uvek govorio. I kad vidim studente kako mole za Oktobar III, posle Oktobra I i II, i Septembra I, II i III dodje mi da im nalupam samare, sto neko s' RURa kaze, one koji vracaju u predadolescenciju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...