Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

mislim da je libanskim truperima pun kurac libanskih hipsterki i da bi podjednako oduševljeni bili srpskim hipsterkama

rekavši to, znao sam jednu libanku i mnogo je kul, tako da go forth and pwn some more

pazi mozda je i ta varijanta jer sam stranac pa se drugacije ophode, ali dolazili su stranci i kod nas, ove nase hpsterke kad podignu nos mozes voz da proteras ispod.... ili je to sve drugacije i zavisi od slucaja do slucaja a ja lupam, but i dont care, ljudi bas deluju kao car, prava je steta sto su dozvolili da ih politicari vuku za nos i naprave teren za vojne treninge od njihovog dvorista

Link to comment
Share on other sites

ljudi bas deluju kao car, prava je steta sto su dozvolili da ih politicari vuku za nos i naprave teren za vojne treninge od njihovog dvorista

ово звучи тако познато...

:(

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

oh da, sto sam vise pricao sa ljudima tamo to mi je situacija delovala slicnije nasoj. Samo je kod njih vise hardcore, tipa na svakih pola sata vidis par hamera punih naoruzanih vojnika kako patroliraju ulicama... Meni to sve po malo lici na drzanje ljudi u konstantnom strahu, 1984-style.

Link to comment
Share on other sites

za ucitelj stori : kad deset godina kao inzenjer trazis posao, i prosto NEMA za vise od 25 k kod zlog gazde neprijavljen sa 7 dana odmora godisnje, onda te TAAAAAAKO bole jajca kada neko misli da tvojih 40 nije bogovski :)

bogovski je. deca umesto gazde. normalno radno vreme, 3-4 meseca izblejavanja godisnje, i ostale mogućnosti u zavisnosti od moralnih normi. hi ja o

@trpi : jel obrijana dole?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

a u malom/osrednjem gradu u Srbiji je npr benzin jeftiniji? ili struja, komunalije?

i uopšte se nisam uhvatio cifre, već tog razmišljanja "ma boli ga kurac, profesor je, ne radi ništa, a ima 50k, to je super", jednostavno nikome plata od 400e ne treba da bude super već treba da ima veće želje u životu, ako se ne loži na stanove, kola, kurve i pičke materine, onda barem da proputuje svet što više može

U malom/osrednjem gradu ti ne treba tri tone goriva da bi otišao na posao i vratio se, šta više, kola koristiš samo kad je neophodno ili kad putuješ negde, inače noge/bicikla više nego vrše posao.U mlalom gradu ne plaćaš infostan od zilijardu dinara.

Nisam ja za dzabe razmišljao o tom poslu iz te perspektive laganice, jer ću na tih 400 evra sasvim sigurno da se cimam da radim i neke poslove sa strane, plus dedin lokal će nakon što se moja sestra odškoluje da pripadne meni, pa mogu da otvorim neki biznis ili da ga jednostavno iznajmljujem za čistih dodatnih 200e mesečno kao što se sada radi, dakle nisam baš sve radio napamet, i nisam bez ambicija da imam solidna primanja. Moj mesečni budzet bi u Jagodini bio oko ~70 hiljada sa iznajmljivanjem lokala, gde ne računam još i posao sa strane, plus što bi živeo na 200 metara od mojih, dok vodim solo život mogao bi opušteno da idem na ručak kod keve, dakle para viška koliko hoćeš.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^ vec sam ga cepao, odlican. odigrah i braid/trine/machinarium/limbo/insanely twisted shadow planet, ne znam da li mi je nesto promaklo, a da vredi obrnuti.

skidam trine 2. max payne 3 mi BSODuje kad udjem u krek folder, iskuliracu ga, sleeping dogs sam presao.

valjda cu da nadjem neki solidan RPG, jebem li ga.

Link to comment
Share on other sites

U malom/osrednjem gradu ti ne treba tri tone goriva da bi otišao na posao i vratio se, šta više, kola koristiš samo kad je neophodno ili kad putuješ negde, inače noge/bicikla više nego vrše posao.U mlalom gradu ne plaćaš infostan od zilijardu dinara.

Nisam ja za dzabe razmišljao o tom poslu iz te perspektive laganice, jer ću na tih 400 evra sasvim sigurno da se cimam da radim i neke poslove sa strane, plus dedin lokal će nakon što se moja sestra odškoluje da pripadne meni, pa mogu da otvorim neki biznis ili da ga jednostavno iznajmljujem za čistih dodatnih 200e mesečno kao što se sada radi, dakle nisam baš sve radio napamet, i nisam bez ambicija da imam solidna primanja. Moj mesečni budzet bi u Jagodini bio oko ~70 hiljada sa iznajmljivanjem lokala, gde ne računam još i posao sa strane, plus što bi živeo na 200 metara od mojih, dok vodim solo život mogao bi opušteno da idem na ručak kod keve, dakle para viška koliko hoćeš.

i to je to, planiraš da preživljavaš ceo život, tu i tamo se napiješ, odeš na more u CG/Grčku i vrh?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni nije bilo dobro kad sam morao da se vratim iz Nemacke...jos gore sam se osecao kad sam se vratio..

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...