Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

FALA VRAĆAM DO UTORKA

Jebem mu miša za ovog Dulja, da izmisliš vremeplov i da ga pošalješ na forum pre 10 godina da ovo piše a ne ovoj današnjoj balavurdiji da priča kako jeste

А брате, онда бих и себи причао, а ја ми не бих веровао [:0]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

А брате, онда бих и себи причао, а ја ми не бих веровао [:0]

Sebe bi morao da ubiješ da sprečiš paradoks, al to je ok, oprostili bi ti [:D]

što mrzim tako kad se ubedačim odjednom bez ikakvog povoda

Ako imaš ribu imaš i povod, misterija rešena [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

a ono delimično jeste to nego nisam hteo da davim sa "imam devojku" postovima.Ali ništa se loše nije desilo između nas, šta više sve je super, nego eto uzmem da kopam/gledam šta se ranije dešavalo i smorim se.

Edited by Aleksandar.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Imao danas cas latino americke istorije. Profa je inace neki wannabe troll saljivdzija. Ulazim u ucionicu i on me pita odakle sam jer je skontao da nisam amer. Ja mu kazem odakle sam a on baci par random komentara o Srpskoj istoriji ali sve nesto u fazonu "i vi imate dosta bogatu i zanimljivu istoriju". I na kraju me pita jel su Srbi hriscani ili muslimani. Ja tu ukapiram da on ustvari nikad ranije nije ni cuo za Srbiju i da sve sto je spomenuo pre toga moze da se aplicira na manje vise bilo koju zemlju. I onda kad je krenuo da predaje objasnjava kako su prve civilizacijekoje su nastale na teritoriji juzne amerike nastale posle naseljavanja tih nekih pra ljudi sa teritorije Sibira. Ali svaki put kad spominje Sibir on umesto Sibir kaze Serbia.Ja ga gledam i neverujem. Ispravio sam ga posle ali to nije napravilo apsolutno nikakvu razliku jer ni on ni svi ostali prisutni pojma nemaju ni o Sibiru a kamoli o Srbiji. Inace za tog profu sumnjam da je neka lujka i da bukvalo sve sto predaje baronise i improvizuje. Pokusacu da voice recordujem neko "zanimljivo" predavanje da cujete kakvi trollovi zaradjuju 80k dolara godisnje

  • Upvote (+1) 1

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Уживао сам читајући последњих пар страна. :)

Хтео сам као да легнем раније, ал Новак и Дел Потро играју тако добар меч да је грех пропустити поен.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

a ono delimično jeste to nego nisam hteo da davim sa "imam devojku" postovima.Ali ništa se loše nije desilo između nas, šta više sve je super, nego eto uzmem da kopam/gledam šta se ranije dešavalo i smorim se.

Kopas devojci po proslosti? Sta je radila tako lose pa si se smorio, de podeli!

Link to comment
Share on other sites

Dobio jutros pitanje "kako ne postoji neki alat koji sam generise taj kod", dok sam objasnjavao kako kako funkcionisu magento sql fajlovi, i kako ubaciti sopstvene tabele u bazu kroz novi modul. Naravno da je pitanje postavio microsoft developer :) @trupsi @vudu

Edited by dvnitycker
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 3

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Dobio jutros pitanje "kako ne postoji neki alat koji sam generise taj kod", dok sam objasnjavao kako kako funkcionisu magento sql fajlovi, i kako ubaciti sopstvene tabele u bazu kroz novi modul. Naravno da je pitanje postavio microsoft developer :) #trupsi #vudu

Ja sam Linux developer poz

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...