Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Koji bog otac

http://www.novosti.r...uot---divljanje

...kazao je Putin i ironično dodao:

"Neki amateri kažu da je grupni seks bolji od individualnog jer tu, kao i u svakom kolektivnom poslu, može da se zabušava."

koja je politika novosti prema komentarima ? jel odobravaju svaki koji naleti da je pristojan, ili samo one koji propagiraju određene stvari ?

meni su komentari, ocene komentara i odgovori na komentare fantastični ovde.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

koja je politika novosti prema komentarima ? jer odobravaju svaki koji naleti da je pristojan, ili samo one koji propagiraju određene stvari ?

svaki koji je pristojan i propagira odredjene stvari

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

haha. fakju vudi.

problem je u tome sto smo se stalno vidjali na faksu (jer je sa moje grupe), ja se nikad nisam ni "odljubio" nego sam i dalje mislio da stvari mogu da se srede.

odem danas do doma posto me kulira vec neko vreme, pitam sta se desava i ono, kad mi je rekla k'o da me udario kamion. do jaja osecaj.

jos je neko ostavio skoro

PBF255-Different.jpg

i ta slika me ubija.

edit:

da gledamo to sa svetle strane, nadam se da ce dvini da joj skine decka.

[roflmao]

edit2: dvini car, zajebavam se.

Edited by digrejzö
Link to comment
Share on other sites

ne znam zašto sam tripovao da si ti matoriji, al čim pominješ faks i idenje na predavanja znači da si u ranim dvadesetim. sve je u redu, oće da zaboli kad bivša nađe novog tipa, al nije to ništa strašno, samo te malo čačka ego. prođe brzo, ne brini.

Link to comment
Share on other sites

Taj fazon. Zapravo selfpwning humor moze biti zdrav i terapeutski u tom slucaju... za nekoga makar. Sa druge strane, neko se leci i tako sto zamrzi kurvu. Whatever works for you... :p

Nego, zaskocili me neki ujdomani u zemunskom parku neko vece, horor. Nadam se da nije tako stalno, vec da sam naleteo na neke iznogude kojima je dosla zuta minuta, a opet, bojim se da ti momci vec imaju svoju rutinu. Sve u svemu, pazite se uvece u tom parku.

Link to comment
Share on other sites

raskinuo sa ribom pre maltene pola godine, danas sam saznao da ima decka vec 3 nedelje. iz sombora lik.

nije mi dobro. 'oce neko uvece da idemo da se prebijemo od alkohola?

jebem ti zivot

Pa nisi onda ti raskinuo vec ona.

Inace, zaboravio sam na te jade, nisam imao ribu vec, hmmm, skoro 4 god. (nisam ni decka, pederi stop).

Link to comment
Share on other sites

to ko je sa kim raskinuo je realno manje bitno od toga zasto je doslo do raskida. sta, kao, kad raskines sa ribom onda imas "trofej"? fak det šit

(dobro, mnogo je bolje kad ti raskines nego kad te neko odjebe. ovo se ne bi desilo u tom slucaju, but then again - ja sam se zaljubio ko konj, zato sada pusim sebi kurac)

kapiram ja sve, da je sranje fora, da "ce sve da prodje" i sve ostalo sto kazu drugi. al' mnogo je zajebanije kad zapravo osetis sranje na svojoj kozi.

sad sam se opet vratio u neku zen fazu, iscimao sam neku koleginicu da prosetamo uvece, cisto da me uhvati vetar.

gadan trip u picku materinu

Edited by digrejzö
Link to comment
Share on other sites

Ии? А да опишеш како су те саватали, јесу ли претили неким хладним, оштрим предметом, како се све завршило : )

A, ma nista nije bilo. Ja sam nekonfliktna licnost, ako necu, nece me "uvuci" u sranje niko.

Sedeo na klupici sa ortakom, politicario, snimio da dva lika prolaze napred nazad tim delom u nekom pajdo tripu, ukljucio radare, prvi sl;edeci put kad su krenuli u nasem pravcu smo ustali i krenuli. Ovi kao prilaze, natezu se verbalno sa nama i prate nas, izazivaju zapravo jer kapiram da je samo podjebavao da bih mu stao ili se okrenuo da ga odjebem, a ekipica iza njega spremna. I ortak i ja smo bili kul, kao palimo, nemamo para ni za to pivo koje oni cirkaju, nemamo ni paje (:D), idemo kuci zato sto je pala noc i tako, polako se udaljavajuci i ne ulazeci u konfrontaciju.

U sustini, gledajuci ih pomislio sam da su to radili i ranije, da im se vec osladilo da zaskacu ljude za pare da imaju za kvoter. Ono, ne znam kako da opisem taj njihov trip sem pajdo. Sve u svemu, nije siguran taj park nocu.

to ko je sa kim raskinuo je realno manje bitno od toga zasto je doslo do raskida. sta, kao, kad raskines sa ribom onda imas "trofej"? fak det šit

(dobro, mnogo je bolje kad ti raskines nego kad te neko odjebe. ovo se ne bi desilo u tom slucaju, but then again - ja sam se zaljubio ko konj, zato sada pusim sebi kurac)

kapiram ja sve, da je sranje fora, da "ce sve da prodje" i sve ostalo sto kazu drugi. al' mnogo je zajebanije kad zapravo osetis sranje na svojoj kozi.

sad sam se opet vratio u neku zen fazu, iscimao sam neku koleginicu da prosetamo uvece, cisto da me uhvati vetar.

gadan trip u picku materinu

Cinimi se da je za tebe u ovoj situaciji najbolja taktika da zamrzis kucku. Lako je, kad jednom odlucis sa sobom da tu vise nema nista.

Link to comment
Share on other sites

@Digrejzo

Ne okreci se, sine...

Naci ces bolju, lepsu i mladju, te si na dobitku.

Rami, trebalo je da ih uvucete u verbalni duel oko geopolitike...dali bi oni vama pare da prestanete :)

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ček, jel sam samo ja ovde pročitao da riba nije imala dečka skoro šest meseci, pa je napokon našla nekog, i sad je kučka? Šta su onda one koje skaču s kite na kitu i uvek u šteku imaju makar jednog kao bekap?

Digrejzo nemoj da se ljutiš, ti sad sve verovatno gledaš kroz crvena stakla, al vi ostali, wtf? Ili je to tetošenje pa svi sing alongujete?

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Čovek se smorio jer su ga stigle neke 'potisnute' emocije, doolio će bolje da sroči :) Da, i ja sam video da je cica posle pola godine našla nekoga.

Ne vidim da je neko nešto loše napisao, naprotiv. kao da imamo seansu. Nema poyziva na linč. Što se ti buniš, vudu?

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

raskinuo sa ribom pre maltene pola godine, danas sam saznao da ima decka vec 3 nedelje. iz sombora lik.

nije mi dobro. 'oce neko uvece da idemo da se prebijemo od alkohola?

jebem ti zivot

hijaoooooooo idealna situacija za unistavanje jetre,zeludca i ostalih sranja u organizmu...ajmo idemo da se alkoholisemo..ja cu da te tesim dok se ne rasturimo od alkohola,posle se sam tesi hahahhahaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...