Jump to content

Targo - optički internet


cali

Recommended Posts

Ljudi koji su osnovali targo nemaju veze sa telekomunikacijama, usli su u ceo posao da bi napravili opticku mrezu i prodali je sbb-u u odredjenom trenutku.

I da ceo posao se ne meri u desetinama miliona evra nego u 15 milki :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Propratio sam, ne tako pomno ovu temu, ali eto da pljunem rec dve.

Uzeo sam onaj prvi paket 10/5 Odma naglasavam da sam imao 1 ili 1.5 MB za 1400 dinara kod telekoma. Dobio sam sve za dz, zavrsili su povezivanje za 15 minuta, prva 2 meseca su gratis, i umesto 10 MB DLa dobio sam 12 u sklopu tog promo perioda. Da je brzo-jeste, nisam imao nikakva pucanja u igrama, duze prekide (pu pu daleko bilo), mada je tip koji je bio na potpisivanju ugovora rekao da je neki retard dali, asovom, dali kurcem/palcem prekinuo negde kabal pre neki dan (da takvi smo mi) ja nisam upao u tu grupu doduse. Takodje sam saznao od istog tipa da je sada do 3m kabla o njihovom trosku a preko placate vi. Mada uzevsi u obzir da se dobija 2 meseca dz, nije toliko veliki udarac.

TV ima sve koliko sam video sem fox paketa (crime, life, movies) mada receno mi je da imaju problem u komunikaciji sa njima, ali da rade na tome i da ce uskoro biti i to u sklopu besplatnog paketa za TV. Sta ce zaista biti videcemo.

Ako nesto detaljnije nekoga interesuje nek kaze/pita/objasni sta treba d'uradim i provajdovacu info.

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

2203545614.png

Novi Bg, blizu starog merkatora. Retenzije tacnije. Cena kabla je nezvanicno 500 din/m, dakle to mi je rekao taj isti tip sa kojim sam potpisao ugovor, stavice cene ubrzo na sajt.

Kili dolaze mi targo promoteri u kafic svakodnevno na pauzi, koliko sam ga razumeo ovde su do kraja nedelje, u kraju mislim, ako ti treba neki info prosledi mail na PM pa cemo da ga pitamo sutra pre podne, ko zna koliko ces cekati na odgovor.

@ trupster

Da li*

oprosti mi na neznanju! :*

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

samo da kayem da su ribe (lol sad bi trebalo da dobijem neurozu) krševi neopevani. Ali stvarno. Mislim nisu krševi, ali ono

ribe na targo standu u uscu ofc

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Видим да људи стављају и своје лолтестове који нису тарго, па да и ја ставим свој:)

2204855439.png

Е сад, нисам ово безвезе ставио, него да ми ви сад кажете јел ово океј и колико је океј, пошто сам чика с планине за интернете.

Ово је беогрид, 6/6 пакет, он кошта 470+1780=2250 месечно.

Ако се обавежем на 12 месеци, то иде на 10/10 за исте паре.

Е сад, беогрид је увек био ретард дивљи провајдер, али је вршио посо. Али опет, могуће је рецимо да ти нестане нет на фазон три минута и да немаш појма зашто, па онда кроз три дана опет се то деси и тако. И тако те форе, па ако ти прсне кабал, ти зовеш, а они дођу фазон прекосутра да наместе уместо одма итд.

И онда, у принципу ја сам овако лаички задовољан како то све функционише, колки су ми пингови у играма, како сурфује, како торентује, увек фино на макс итд. али ако други провајдери за исте паре дају исте или боље перформансе, а немају ове батичасте акције, размотрио бих своје могућности, јелте.

Али ако вам ово делује океј, онда бих узео тај уговор на дину дана, па би се повећо на 10/10.

Да, нешто о мени:

волим све што воле млади. Није ми нешто сад претерано дигнута патка на пребрзо скидање филмова, већ ми је битнија конзистентност и брзина приступа. Оно, више рачунајте квејк вредност него торент вредност, није ми фрка да, ако оћу да скидам 1093480980495П филм од 9348534895 гига, да то кликнем пред кунт.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...