Jump to content

Бандерашке цигаре


Recommended Posts

A što se kupovnih duvana tiče drum je jedan od najgorih izbora, daleko je bolje samson ili virginia gold

не знам. тада сам пушио Drum, јер ми се Samson није свидео, а вирџиније није било. Додуше, након деценије пушења винстона 100с вероватно би ми Drum сад био благ а Samson таман. У сваком случају, цела прича ми је пробудила носталгију, те ћу да се позабавим тиме ових дана. Електронске су ионако за сисице :tf:

Link to comment
Share on other sites

pa možda je ono, da ne mora stjuardesa da sad razmišlja dal' je prava ili nije, da ovaj iza tebe koji sedi a ti purnjaš ne mora da bude kao "e brate ugasi to" pa ti kao "e lol nije" i tako to ... mislim, ako se ne varam, u avion je zabranjeno uneti i plastični pištolj na vodu, zar ne? :)

Zapravo ja kao nepušač sam bio potpuno iznenađen celom situacijom - lik je zapalio tu elektronsku na par sedišta od mene i odmah je pritrčala stujardesa da mu kenja. I već ono kao ja koji ne pušim sam bio u fazonu "mani se bre čoveka, vidiš da puši to sranje a ne pravu cigaru", kad kasnije u dokolici čitam onaj magazin gde ima i sva pravila ponašanja putnika i između ostalog piše nešto tipa "no smoking onboard, including electronic cigarettes", baš ono eksplicitno, čak sam bio u fazonu jebote šta smaraju više :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Imaš par tobacco shopova u gradu, jedan ti je u city pasažu na drugom spratu, a drugi ti je kod vrućeg gavrana u pasažu u knezu. Idi u city pasaž, ovaj peder kod vrućeg gavrana generalno ima lošiji duvan(suv, stariji) a onaj koji nije lošiji je skuplji od alternative.

To ti je za duvan, što se tiče filtera i rizli to u suštini možeš bilo gde da uzimaš, skoro svaka trafika sad ima to, samo gledaj da uzimaš crvene rizle kratke, one su ti generalno gledano najbolje za duvan.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ja sam presla na ove prazne cigarete sa filterom i domaci duvan i prezadovoljna sam, usteda je ogromna.

Ko moze da pusi domaci duvan nece se pokajati ako predje na ovo. Pokusala sam da prestanem sa el cigaretom ali mi nije nesto islo. Ali od kada sam krenula da motam i ne razmisljam o ostavljanju :)

Ima da se kupi skoro na svim pijacama sva oprema.

Ja uzimam preko sajta http://samoopusteno.rs/

A ima ih i na fejskubu (cigarete uradi sam) mislim da tu imaju veci asortiman. Nadam se da sam nekome pomogla :)

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

skontao sam da vas u beogradu deru debelo za duvan

Taj rad, ovde u Nisu uzimam domaci od lika koji doteruje iz Makedonije i stvarno je odlican duvan 2000 kg, u Beogradu overio 2-3 pijace cisto da vidim sta prodaju, probao i ono je blagi uzas, smrt za grlo ( kasnije sam saznao da su to neke sitne ribe u tom poslu koje prodaju rinfuz od ovog dobrog duvana i sve to mesaju, jaci sa slabijim, jaci sa jos jacim itd ... ) . Kontam da ima ovih postenih ljudi koji prodaju, ali ovi sto skupljaju ostatke od njih su se namnozili i samo prave pare za sranje duvan.

Link to comment
Share on other sites

Ако сам ја оставио пурњање после петнес година професионализма тако што сам га просто ОСТАВИО у милисекунди, а ја сам човек који не знам, има најслабији карактер у Србији капирам, онда јебига... Мислим, капирам да обећам мојима на самртној постељи да нећу да идем на бирфест на који не идем, а да је казна сечење паје, а обећање се прати чиповима и камерама и санкција се извршава од стране надлежних органа, отишо би на бф после две године са нелагодом и осто без паје:)

Мислим наравно, било је УЖАСНО и то не кратко него фазон годину дана је било апсолутно ужасно, а сад после 3-4 је онако, пурња ми се ко змају ако заблејим на пиву и даље. Али брате, ''ужасно'' у мом речнику се дефинише као ''нисам сат времена пио коцу омг изгребаћу зидове ноктима''.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Moj matori uzeo elektronsku(ovu vecu, sto je neko kacio sliku), gurao dva i po meseca i pocelo da ga gusi i da ga boli glava. Mada je vukao skoro dva mililitra dnevno one "high" nikotin mesavine. Pocelo da mu smeta a pusi 37-38 godina obicne cigarete.

A u duvanskoj industriji Nis sam bio 2005 i ne bi verovao kakvo korenje i panjevi idu u cigarete.

Rolaj sam ^^

Edit: Eh fuck, sad i ja pogledah datum. :(

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

Elektronska cigara je smece i to potpisujem.

Duvan je sjajan, pusim duvan vec par godina i stvarno mi je daleko kvalitetniji od cigara.

Duvan uzimam od seljaka koji ga sam gaji, susi i sece, i igrom slucaja nabavljam sad duvan za pola drustva jer su se svi navukli na to xD

Kilogram kosta 2500, i meni traje recimo oko 5 meseci

kilogram je 900 din, ja ne znam sta ti kupujes

zene su ti ka so ...moze i bez al bljutavo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...