Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Dodjoh u Beograd da pozavršavam neke poslove, ne pamtim kad mi je zadnji put ovoliko prijalo da pobegnem iz Jagodine, upucao bi se od dosade i monotonije da sam ostao još koji dan, ni pijanstva mi nisu pomogla.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ovde neće ni da mi trebaju, zato sam i došao da se relaksiram malo, daleko od jagodinske monotonije, daleko od nerviranja po kući sa mojima.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

danas se dogodilo neočekivano, nisam video forumaša na ulici i javio mu se, ali mi je priznata garancija i dobio sam nov hard disk! amagad, šokiran sam!

pošto je eksterni WD i od onog sjajnog kao pianoblack materijala, sav je bio izgreban iako nije bio puno mator, i odma' sam mislio da će biti "udarac - nestručno rukovanje" posebno što je pisalo da je kao "oštećen" kad ga oni zameniše.

ok, otišli su podaci, srećom ne nešto puno jer sam bekapovao dobar deo, ali eto. Iznenađenje!

Link to comment
Share on other sites

e da, sad sam se setio da upozorim i RUR drugare:

Ukoliko vas ili nekog od vaših ukućana pozovu i kažu "dobili ste KOSMODISK na poklon, treba samo da platite troškove dostave 1900 din", to je prevara i falsifikat, ne uzimajte to!

Recite ovo vašim babama, tetkama i ostalima. Hvala :)

Link to comment
Share on other sites

Звали су мене за тај космодиск, али чим је рекла поклон и добитник, одмах сам је прекинуо и културно завршио разговор, нисам желео да губим време на питања из којих би извукао инфо како врше превару.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gde na NBG-u peru kola spolja i iznutra a da nije udaranje po ušima i da ne fušare i ne ostavljaju? I koja je cena?

ovde je pre par meseci bilo 300 dinara komplet pranje, ne znam koliko je sada, al sigurno je jeftinije nego na mestima koja možeš da nađeš i slučajno

Link to comment
Share on other sites

Требало је да набавим телефон за другу картицу и питам другара, који има доста старих телефона, да ми да неки на ком батерија најдуже држи. Лик ми да Нокиу 6630, мало ми био ружан фон, ал ме овај убедио да батерија баш држи дуго. Ок, захвалим се, узмем фон, и данас се батерија испразни после равно 19 дана коришћења! Јесте да је једва употребљаван телефон, нешто мало позива и порука, али опет 19 дана. True story.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Bio da gledam Zvezdu, žali bože onih ljudi što su došli, onog stadiona i grba, kad onakvi nesposobnjakovići, da iskoristim eufemizam, igraju za Zvezdu...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

betmen, tekma, ispunjen dan a i danas nije toliko teško!

edit iako ispizdeh zbog lika koji smara da sedim na njegovom mestu iako je rečeno da nisu numerisana sedišta,ispizdeh i za buspljus kontrola zaustavila autobus a ja šta ću ajd da kupim kod vozača kartu,odem on kaže ne radi ne može da se kupi moraš da izađeš,posle par minuta svađe morao sam peške preko mosta

ipak je bilo teško!

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Gde na NBG-u peru kola spolja i iznutra a da nije udaranje po ušima i da ne fušare i ne ostavljaju? I koja je cena?

Тамо у војвођанској деру по ушима, ал раде фул и труде се не би ли добили бакшиш. Оно, три лика ти дрндају ауто чуку времена фазон.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

I ja juce gledao metnem-a. Ne mogu reci nista lose za film ali sam primetio da sve teze varim americka akciona proseravanja.

In the other news smorio sam se dojaja od kad sam se vratio kuci. Vecina drugara blejaca se zaposlila a lokalni basket totalno izumreo. Jedva cekam da palim nazad. Pomoci ce mi olimpijada da ubijem vreme \o/

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Samo da se javim da sam jos uvek ziv i eto me na forumu posle kusur i sto godina! U stilu Svarcenegera lepo je biti bek agejn i vidim da se najbolje stvari nisu promenile. Kudos za zajednicu a sada natrag na pos'o! [:D]

||If this be error and upon me proved, I never writ, nor no man ever loved. .:: Sonnet 116 ::. ||

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...