Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Bio kod ortaka da gledamo breaking bad, otac mu bio na ekskurziji u Italiji i doneo neku bocu od 5L italijanskog belog vina, 4 smo popili sa 4 litra knjaza, a zadnji litar smo izuli čisto, osećam se tako lepo i srećno :))))

EDITOVAO SAM DA ME NE SMARATE ZA LOKALIZME, NADAM SE DA JE SVE GRAMATIČKI ISPRAVNO HEHEHEHEHEHEHEH

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

mesto alkoholičara je već zauzeto, poz

Није Савке алкос, саће да објасни како је то све под контролом! [:D]

krenuo sam i ja da reagujem na pravljenje špricera od italijanskog vina, a onda sam video da je bilo u boci od pet litara :D

ликубадемантилукојивртичашузавино.јпг

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ликубадемантилукојивртичашузавино.јпг

Ne moras biti u bade mantilu sa pozlacenim inicijalima da bi znao da su 5l baloni vina dobri samo za kuvanje morskih specijaliteta.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Leba mu jebem, nisam video alkohol od utorka, uroljam se posle nedelju dana i odmah sam alkoholičar :D

Oko toga da li pičke piju špricer ili ne, to je lol dečija tema, ja rakiju kalim pivom, neki vodom, pa šta sad da im radim. Ja volim da pijem i špricer i čisto belo, ali sinoć nam se pio špricer, pogotovo jer smo planirali da izblejimo celu noć uz filmove posle bb.

Vino je italijansko u velikoj 5l boci od debelog stakla u obliku krčaga, ne sećam se imena ali cela ambalaža deluje baš fensi.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ja sam 90% siguran da je to bilo jeftino vino upakovano u polufensi ambalažu i kupljeno u supermarketu

inače nemam ništa protiv špricera (štaviše, leti je odličan, ili kad treba da piješ ceo dan), samo je greota bacati neko dobro vino na špricer, al kao što rekoh... :)

Link to comment
Share on other sites

Мохи, нисам мислио да је вино квалитетно, него сам се осврнуо на аспект ''ох господине, па ви шприцирате квалитетно италијанско вино'' :)

Јел смем ја да се овде нашалим јебем му свеца или је то постало забрањено!:)

Подсетио ме Иванов пост на једну анегдоту из књиге Бонтон, доживели бродолом неки енглески лорд и његов неки слуга и блеје они на пучини тако и прилази им ајкула и слуга каже ''ср, имате нож, прободите је'', а лорд каже ''рибу ножем? никад!''.

И сад ми реци како није то исти степен вртења чаше, брате знам то, постоји сленг и шаљивост јебо га ја...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pazi Ivane, vino sigurno jeste italijansko jer se ortakov ćale profesor, kod koga sam bio, vratio sa ekskurzije iz Italije sa tim vinom. E sad da li je u pitanju italijansko jeftino vino iz italijanskog jeftinog marketa ili nešto prefinjenije, to ne znam, jer nisam ni pitao. Mogu da kažem samo da je u špriceru imalo bogat i jak ukus, malo više sladunjav a malo manje kiseo kao što domaća (u smislu srpska kupovna, a ne ''deda pravio'' domaća) bela vina obično imaju blagu kiselost. U svakom slučaju svidelo mi se, i ukus i način kako opija, lagano i vrlo prijatno :)

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Мохи, нисам мислио да је вино квалитетно, него сам се осврнуо на аспект ''ох господине, па ви шприцирате квалитетно италијанско вино'' :)

Јел смем ја да се овде нашалим јебем му свеца или је то постало забрањено!:)

Подсетио ме Иванов пост на једну анегдоту из књиге Бонтон, доживели бродолом неки енглески лорд и његов неки слуга и блеје они на пучини тако и прилази им ајкула и слуга каже ''ср, имате нож, прободите је'', а лорд каже ''рибу ножем? никад!''.

ЕТО МОХИ АЈ МИ САД ОБЈАСНИ КАКО НИЈЕ ТО ИСТО И КАКО САМ ПРЕТЕРАО СА МОЈОМ ГНУСНОМ ШАЛОМ

[roflmao]

:D

Nemam sta da kazem :]

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

brate Savke, dobro vino se ne pakuje u ambalažu od 5l, to čak i ja znam koji nikad ne pijem vino

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

:D

Nemam sta da kazem :]

ја очекиво сад неки математички дијаграм неадекватности мог поста за ситуацију па сам већ крено да серем, добро, џоукс он ми:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam gde sam to ja pomenuo da je neka ludnica od vina pa je tema skrenula u tom pravcu, samo sam rekao da je italijansko. Proguglao sam malo, ali pošto ne znam ime vina, mogao sam samo da nadjem slične stvari, ovo na slici je otprilike koncept kako izgleda, samo što nije bilo to vino i boca je tu i tamo drugačija

Polu-suvo-belo-vino-5-lit_slika_O_3064546.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...