Jump to content

BusPlus


Recommended Posts

Ne razumem čemu ovakvi postovi, ok, znamo da je skuplji prevoz u BG-u, nisam nigde napisao da nije. Niti sam napisao da je "pljačka", napisao sam samo da je taksi "osetno poksupeo". Ako nešto poskupi za 50%, ako to nije osetno poskupljenje onda ne znam šta je.

Link to comment
Share on other sites

Nije cak ni problem toliki sto je skup prevoz vec sto vi ne dobijate uslugu koja parira tome sto platite. Autobusi prepuni ljudi, vozaci voze ljude ko krompire, sve prljavo umazano i neoprano. Jednom recju horor i za takvu uslugu da neko da i evro mnogo je. Posebno sto je to javni prevoz i dobrim delom se finansira iz budzeta...

Beogradu treba metro i tu se prica zavrsava, mislim da je populacija od 200k vec isplativa za pravljenje metroa, metro bi resio skoro sve probleme prevoza samo sto je to ogroman projekat a puno ljudi bi da se ugradi.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

zbog komsiluka :) Meni samo nije jasno koje gorivo koriste u ostalim gradovima kada je jeftiniji prevoz

cuo sam da u novom sadu autobusi idu na slaninu

  • Upvote (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Nije cak ni problem toliki sto je skup prevoz vec sto vi ne dobijate uslugu koja parira tome sto platite. Autobusi prepuni ljudi, vozaci voze ljude ko krompire, sve prljavo umazano i neoprano. Jednom recju horor i za takvu uslugu da neko da i evro mnogo je. Posebno sto je to javni prevoz i dobrim delom se finansira iz budzeta...

Beogradu treba metro i tu se prica zavrsava, mislim da je populacija od 200k vec isplativa za pravljenje metroa, metro bi resio skoro sve probleme prevoza samo sto je to ogroman projekat a puno ljudi bi da se ugradi.

Beogradu trebaju siroke ulice i bolje organizovani transport + jos 2-3 mosta. I sve to je jeftinije nego jedan metro, a i brze za napraviti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...