Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Пошто је ова само једна од гомиле слика из тог фотошон такмичења, има и оних на којима су се баш потрудили око ситница, типа однос популарности бендова у одређеној години, наравно, преко величине фонта и позиционираности на плакату.  

e pa to, pretpostavio sam da ima i takvih mada nisam video reprezentativni primerak :)

Link to comment
Share on other sites

Ma nije reč o tome, ako misliš na mene, nego me je ovo samo podsetilo da se posle sedamdesetih malo šta dobrog napravilo... mada, možda sam u krivu.

Мислим да су данашњи музичари сувише оптерећени неким правилима и нормама које тада нису постојале, на пример сувише уски жанрови и друге класификације. Некада су се само латили инструмената и правили музику, без бриге хоће ли она поштовати правила да буде space rock, post-rock, grunge, math-rock, shoegaze итд... Не праве музику која ће временом да сазри у нешто уникатно за тај бенд, оно што зову проналажењем свог звука, већ то раде математички по неким строго дефинисаним правилима. Велика је то кочница, и мислим да се таквим стварима треба бавити првенствено онај ко слуша музику, а не ко је прави. Барем тако ја гледам на већину генеричких музичара, изузетака наравно има, а приметио сам да су и они углавном против класификовања њихове музике у преуске поджанрове и стилове.

Волео бих да чујем и туђа размишљања на ову тему, мени јако интересантну.

pa sta cekas Kori,GIEF

e pa to, pretpostavio sam da ima i takvih mada nisam video reprezentativni primerak :)

Ево за моје другаре, сиграјте се и ако нађете нешто добро окачите : )

http://www.coachella...ive-COMPETITION!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma nije reč o tome, ako misliš na mene, nego me je ovo samo podsetilo da se posle sedamdesetih malo šta dobrog napravilo... mada, možda sam u krivu.

nisam mislio na tebe, mislio sam na korija, koji je to i potvrdio nakon kačenja linka tog nekog takmičenja iz 2010. godine :)

tumblr_m2ox8dfYVt1qfjjglo1_500.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...