Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

Jel ovo jebeno moguce?  da li je on realan? da li on zivi u istom svetu kao i mi ili je iz neke "uticajne" dimenzije?O.o

(ovo se odnosi na istokov komentar, a ne na troll iznad )

Edited by misticx

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Jedini razlog zasto gledam taj twitter je ovaj lik, i kao i obicno pogadja sustinu:

@sloba_milosevic (Slobodan Milošević)

Mole se dobročinitelji željni slave i priznanja da ne budu nervozni i da se malo strpe, biće još bolesne dece...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ma gde je glup

http://internetagencija.rs/wp/wp-content/uploads/2011/12/Istok-za-blog.jpg

mislim pogledajmo ekipu

http://www.internetagencija.com/page/4

sramim se nekad svoje generacije

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

АХА!!!!!!!!!!!

 

ГУЗО НАШАО СИ ИМ ШТАБ!!!!!

 

зовите Мохија да одреди координате и Драганчета да да елементе за гађање.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

jebote ovaj link sto sam ostavio, sustina zivota. moj vrsnjak nikad nije zavrsio skolu, brljao po kompovima po prćijama, borio se za komad hleba, i onda našao tviterom stalniposao gde? pa kod vese!

hvalim nekad boga sto su u mojoj formi prilicno ol skul mentoli pa se nadam da ih jikad necenudomiti.

mislim pogledajmo sa ove strane sto sam ostavio kraj :

Pored ostalih stvari koje radi prati pominjanja (stručno rečeno mentions) brenda na društvenim mrežama  i reaguje u zgodnom trenutku. Da li je to nešto teško ili komplikovano?

strucno receno "mentions"??

jebote da sam bogatum, zovot bih posvetio borbi protiv morona

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

tekst u vezi sa ovim klipom: http://youtu.be/BjlE301USLg

 

Kako je govorio Ljuba? Loše. Pogledajte uostalom ponovo snimak.

 

Loše u smislu veština medijskog nastupa za koje očigledno nije treniran.

 

 

pa jebem li vam mater retardiranu [roflmao]

 

 

edit: čekaj, postoji i ovaj tekst

 

http://internetagencija.rs/internet-pr/blogovi-i-pr.html

 

sve, ali stavka broj 5. u ovom dokumentu [roflmao]

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

jebote ovaj link sto sam ostavio, sustina zivota. moj vrsnjak nikad nije zavrsio skolu, brljao po kompovima po prćijama, borio se za komad hleba, i onda našao tviterom stalniposao gde? pa kod vese!

hvalim nekad boga sto su u mojoj formi prilicno ol skul mentoli pa se nadam da ih jikad necenudomiti.

mislim pogledajmo sa ove strane sto sam ostavio kraj :

Pored ostalih stvari koje radi prati pominjanja (stručno rečeno mentions) brenda na društvenim mrežama  i reaguje u zgodnom trenutku. Da li je to nešto teško ili komplikovano?

strucno receno "mentions"??

jebote da sam bogatum, zovot bih posvetio borbi protiv morona

 

http://internetagencija.rs/projekti

 

 

Način rada

Konsultantski

Na mesečni fee

Po projektima

 

[roflmao] 

 

Igore, koji je tvoj izbor? :) Opet se vracamo na to da ce uvek postojati prodavci magle, samo sto te vise nerviraju kad znas sta prodaju...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Konsultantsi ofc :tf:

 

 

Ne, razmislajm da prekinem da gledam istoka, i ove retarde, obolecu :)

 

Prvo mi je bilo smesno, a sad vec nije. Plus sam sanjao kako upoznajem istoka u biberu i tu se napusavamo, tj ja njega napusavam, on cuti, ali neke ostrokondze sikcu na mene i teraju me.

 

Mnogo mi je zao kako je beda upropastila odredjen deo moje generacije. I sad se vidi pravi uzas odliva mozgova, da nije toliko ljudi emigriralo, mozda ovi bolidi ne bi imali prostora

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

они су прајм лејер новог тржишта. квалитет побеђује, овима време пролази. не једи се. смејаћемо се њима како продају погачице у "Хлеб&кифле", дај полако бре, апсурди не опстају.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

паре и неутемељено самопоуздање.



ја сам бре СТУДИРАО како се продаје магла, а ови курсисти... шта рећи. постоје ОЗБИЉНИ људи и озбиљна наука за ово што они раде и неумитно је да ће се тржиште унормалити. молим те, ментално поремећени гуру са ЕТФа се бави мрежним маркетингом. ма лол. мали предузетици. мисле ако ставе флип чарт и неколико фотки са карираним кошуљицама да су се снашли... да знају нешто... ама... моје колеге ће да преузму овај посао. нека га ови дудуци разраде, у смислу обрта, озбиљне паре у маркетингу су за озбиљне ШКОЛОВАНЕ људе, а не за приучене муљаторе.



а факат је жалосно шта беда и немаштина уради од нормалних људи. бар се надам да су ови си-и-оу-ови сопствених сајтова некад били нормални људи. [roflmao] CEO [roflmao] ахахахахахахаха какви крембили аахахахахахахах CEO [roflmao]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...