Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Update Flash player?

Your Google Chrome browser already includes Adobe® Flash® Player built-in. Google Chrome will automatically update when new versions of Flash Player are available.

Jok, nije to. A na mozzili zapravo hoce da otvori pocetnu stranu youtube-a, ali nece da udje ni na jedan klip. Jako me nervira...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Krenuo da prebacim neki DVD u H264 da bih mogao da gledam na tabletu, pustio DVDFab da to završi i kao odo ja jedno pola sata da prilegnem, kad ono, "CUDA GPU acceleration for video encoding enabled" i spičkao je ceo film za manje od deset minuta, jaoming

Lepo je imati brz komp [8D]

Link to comment
Share on other sites

BRAVO VUDZI!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

to je taj epilog sa slučajem struje koja je ubila kuče i udarila čoveka:

U "Elektrodistribuciji Beograd" kažu za "Blic" da je uzrok visokog napona na stubu, koji je izazvao nesreću, nelegalni priključak.

- Kada smo sinoć izašli na teren, utvrdili smo da je neko bez saglasnosti EDB, dakle nelegalno, priključio tri podne sijalice na stub javnog osvetljenja. Sijalice su sa stubom povezane kablovima koji nisu predviđeni za te svrhe, a jedan od tih kablova je izgoreo i pao na masu stuba pa je dostigao pun napon od 220 volti - kaže za "Blic" Radisav Urošević, rukovodilac održavanja sektora jedan u Elektrodistribuciji Beograd.

On dodaje da su ekipe JKP "Javno osvetljenje" isključile divlji priključak.

- Kablovi, koje smo pronašli, su instalacioni, a ne podzemni, dakle nisu prilagođeni svrsi. Na svu sreću, napon od 200 volti nije smrtno opasan po čoveka, jer je izolovan, odnosno nosi cipele - dodaje Urošević.

Tri podne sijalice, koje su nestručno i nelegalno priključene na banderu, nalaze se na platou kod Kalenić pijace, samo dva metra dalje od stuba, a plato kod Kalenić pijace uredila je Opština Vračar.

- Ta bandera je nekad bila drvena i iskrivljena, a kad smo sređivali plato iz Uprave za energetiku i javnu rasvetu su zamenili banderu. Izvođači su uradili sve što treba, poslali smo zahtev Upravi za energetiku i priključena je neophodna struja za sijalice - kaže za "Blic" Đorđe Belamarić, član veća Opštine Vračar.

Sandra Alagić, PR "Elektrodistribucije Beograd", kaže EDB ne upire prstom ni u koga.

- Rade Urošević je dao svoje inženjersko mišljenje, jedno od mogućih, gde direktno nikoga nije optužio. Takođe, "Javno osvetljenje" je dalo svoje mišljenje, a naknadno će se utvrditi pravi uzrok kvara, ako možemo da ga nazovemo kvarom - kaže Alagićeva i dodaje:

Link to comment
Share on other sites

rebel, reci ti nama na kraju, sprcabilna riba?

Искрено и није баш, нажалост. :)

Brate Rebele, kako si zamenio kera za dete?

A i trebao si reci "Jako vam je ruzno dete, na koga je?"

Ахахахах. :) Па гужва је била, видео сам само да у наручју има нешто у жутом ћебенцету и рефлексно устао. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

šta drugo prijatelju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

- Sa velikim ponosom objavljujemo da se naš bubnjar sprema za veliku svetsku turneju u pratnji najveće srpske majke Svetlane Ražnatović,Bog ih blagoslovio i nek im progleda kroz prste na sudnji dan.Dragi ćelavi Mili,sisata kravetina Ceca i Aleksandar Petrović,nek' su blagosloveni.Iskreno vaš Nemanja Narkoman i Pijanac Kojić.
Link to comment
Share on other sites

Sta je to lucky? :)

inache, zvoni mi neko na vrata, otvaram ja, kad ono komshika s prizemlja (koja se inache zhali kad palim klimu jer joj kaplje voda pa ne mozhe da spava).

-komshija, opet vi ?!?! zashto mi bacate sneg pred verandu??!?!

malo sam se zbunio, prvo sam mislio da me lozhi ali je matora zhena pa sam tu mogucnost odbacio :D

rekoh joj "molim" a ona odgovara: SHTA MOLISH, PRVO KLIMA SAD SNEG....PITAM SE SHTA JE SLEDECE !!!

ja : gospodjo, jel vam ja lichim na nekog ko bleji na krovu i baca sneg?

komshika:pa ne, ali...

ja: sneg se sam topi gospodjo i pada pred vashu verandu

komshika: aaaaa...

i tu sam zatvorio vrata :D

mozda je to zato sto sam jos uvek neozbiljni kreten, ali ja prosto ne mogu da propustim ovakve prilike da ispadnem neverovatno bezobrazan prema retardiranim matorcima :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Šta sam propustio oko ovog gašenja javne rasvete u tri ujutru? Primetio sam to sinoć, ali rek'o bag neki, kad ono i sad. Jedva sam se vratio kući ... ajd' što je spuki, nema veze, nego se ne vidi prst pred okom u ovim malim uličicama kod mene, po osećaju sam išao, plus ove "zaostavštine" snega. jel to kao ova ušteda struje trip, pa kao ne radi celu noć nego do 3 ujutru svetlo?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...