Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ukratko

- hi linda, i saw photos of that nz cottage house on your blog - I'd like to purchase high-res versions for printing

- hi srdan, I'll be happy to send you those photos, no need to pay me, just tell me which ones you'd like

- hi, great, these two are particularly beautiful, I'd be most grateful..

- sure, i'll email you as soon as i get home.. where you from btw

- brilliant, thanks. I'm from serbia

...

...

...

- linda, just a gentle reminder re those photos

...

...

jebeni ameri

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ukratko

- hi linda, i saw photos of that nz cottage house on your blog - I'd like to purchase high-res versions for printing

- hi srdan, I'll be happy to send you those photos, no need to pay me, just tell me which ones you'd like

- hi, great, these two are particularly beautiful, I'd be most grateful..

- sure, i'll email you as soon as i get home.. where you from btw

- brilliant, thanks. I'm from serbia

...

...

...

- linda, just a gentle reminder re those photos

...

...

jebeni ameri

daj mejl da rur naspamuje kurvu

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

sutra počinjem za sada neisprobani dnevni raspored, 8am ustajanje, teretana, pa posao, tri puta nedeljno. Cilj je da izdržim bar 6 meseci.

gn.

plz proprati sve na tviteru

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Molim onoga ko mi edituje postove da mi se javi na pm ili kako već...

Ako kršim neko pravilo foruma, banujte me, obrišite post, šta god, poštujem i nema ljutiš. Ali molim vas, nemojte da mi EDITUJETE POSTOVE, nije u redu, jer to onda nije moj post jebi ga. Znači slobodno može ban, mogu i da napustim forum skroz ako treba (kao što su neki već učinili). Znači ja apsolutno potšujem sve admine ovde, međutim očekujem bar malo poštovanja zauzvrat. Za mene je editovanje postova bez razloga čin nepoštovanja, zato sam i popizdeo sad malo. Zato još jednom ponavljam - banuj me brate, ali nemoj mi editovati postove.

Hvala na razumevanju :)

Link to comment
Share on other sites

zovu me iz dormea (!), pošto sam uzeo dušek pre par meseci

...

koji je pakao raditi taj posao

Pre svega da ti čestitam na odličnom izboru :tf:

A što se tog outbound-a tiče, ima svakakvih ljudi tu, i stvarno treba biti specifičan karakter da bi radio taj posao. Žao mi samo što ne smem da kačim na net neke legendarne razgovore, napušavanja i tako to :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...