Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Bio do pekare, svi znate šta sam kupio, sad seo za komp i vidim ovu vest:

Na uglu ulica Maksima Gorkog i Njegoševe kod Kalenić pijace, večeras je oko ponoći visoki napon na trotoaru oko bandere ulične rasvete usmrtio psa. Vlasnik je pri pokušaju da pomogne psu takođe doživeo strujni udar ali nije ozbiljno povređen.

Što je baš blizu mene ... a onda ide i drugi deo:

Sestra vlasnika, Tamara Đorđević, rekla je da je pozvala policiju a da su je oni uputila na vatrogasce. Vatrogasna služba je pod izgovorom da nije nadležna, slučaj "prosledila" Elektrodistribuciji koja je posle pola sata poslala radnike javne rasvete. Oni su izmerili napon na mestu na kom je pas stradao i isključili uličnu rasvetu u tom delu ulice. Potom su bez reči i objašnjenja otišli.

- Ne mogu da verujem da nikoga od nadležnih ne interesuje šta se večeras ovde desilo. Struja je mogla da usmrti i neko dete. Očajna sam što je moj pas, kog imam šest godina, nastradao zbog nečijeg nemara - rekla nam je vidno potresena Tamara.

Stanar iz zgrade u Njegoševoj ulici 92 rekao je da je pre nekoliko dana jedno dete iz komšiluka na istom mestu udarila struja, ali bez posledica.

Odma' kod Kalenić pijace, gomila ljudi prolazi i kao "eto, udara struja ljude, jeeej" :)

Link to comment
Share on other sites

Pa imaš Virtua Tennis za PC, ali nije "simulacija", više je arkada, što je doduše i Top Spin :)

Što se starog Beograda tiče, meni nekako najžalije ove plaže na Savi, to bi bio kul "štrand" neki u bgdu, realno.

I pojma nisam imao za ovo "pogledaj levo" i "pogledaj desno" na zebrama.

Link to comment
Share on other sites

@zeks

virtua tennis je pre bio do jaja, sad ne znam koja je aktuelna verzija

edit: ulete laki

inache, zvoni mi neko na vrata, otvaram ja, kad ono komshika s prizemlja (koja se inache zhali kad palim klimu jer joj kaplje voda pa ne mozhe da spava).

-komshija, opet vi ?!?! zashto mi bacate sneg pred verandu??!?!

malo sam se zbunio, prvo sam mislio da me lozhi ali je matora zhena pa sam tu mogucnost odbacio :D

rekoh joj "molim" a ona odgovara: SHTA MOLISH, PRVO KLIMA SAD SNEG....PITAM SE SHTA JE SLEDECE !!!

ja : gospodjo, jel vam ja lichim na nekog ko bleji na krovu i baca sneg?

komshika:pa ne, ali...

ja: sneg se sam topi gospodjo i pada pred vashu verandu

komshika: aaaaa...

i tu sam zatvorio vrata :D

Edited by CBETA

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...