Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Зверино, синдовала ти сличка.

едит:

улетеше ова двојица.

одох на линак и рекоше ми да не припадам тамо. је ли то неки жути хостинг или шта?

:)))))))))))

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

dame i gospodo,predstavljamo vam novaka djokovica da mu je palma bio otac.

Mislim da to objasnjava vostanu figuru.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Dobio depesu od Elektroprivrede Srbije Kragujevac da shodno nastaloj situaciji i na osnovu odluke Vlade o stednji elektricne energije, smanjim potrosnju i da ih obavestim o tome. LoL :D

Pošalji im da si u skladu sa merama štednje modifikovao peći da rade na lokalne funkcionere, kompost lepo gori kad se osuši samo će malo lebac da vonja

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

amater :D juche, banja > sumice > dedinje > galenika > banja

koja gimnastika po onom vremenu, zlo :D

Ma nije poenta odakle dokle, poenta je da je ceo grad zavejan i neociscen.

I jos magarci koji voze 60kmh levom trakom na autoputu..

edit typo and typo

Edited by WuDu

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Друштвена солидарност у Србији, мајко моја. Из целе зграде, буквално само ћале и ја чистимо снег испред. Мислим, није да ми то тешко пада, најмлађи сам, не рачунајући децу типа 5-6. разред, али брате јеботе, да нико неће да се у'вати за лопату од коња по 30-40 година. ;с

Иначе доста старијих комшија се упокојило, па су њихова деца продала станове или их сада изнајмљују. Пролази неки лик, први пут га видим, носи у кесама типа хлеб, млеко и свакодневне намирнице, јавим му се "добар дан, комшија", он одговори све фино и сад, не знам да ли сам прешао границу пристојности, ал питам га, "извините, је л'живите ви овде?" Цар пар секунди одмерава ситуацију, не капира што га питам, па као "уммм, хмхфмфхфм, паааа, а што то тебе занима?!" Кажем због чишћења снега, да бар неко помогне, није у реду да једни те исти чисте стално, мислим да би лакше и брже радили, ако би се више људи укључило. Пар секунди опет паузе и мртав ладан "Аааа, па НЕ ЖИВИМ ЈА ОВДЕ" и одлазак са "ај лајд" фацом.

Не могу да вам опишем као се осећам, који пораз људскости. Сачувај Боже.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

ima toga, posebno u zgradama, to jeste smor :( ali evo, ponoviću svoj post, da se ipak vidi da ima nekog balansa :)

Inače, jedina gotivna stvar kod ovog snega (ili ajde, jedna od retkih) jeste što sneg ujedini komšiluk, kao ono za vreme bombardovanja, i to je jedna od retkih situacija tog tipa (bombardovanje, kad napada sneg, kad komšiji dođu drva za ogrev, to je otprilike to). I ja dolazim kući sad, vidim komšija čisti sneg ispred kuće, izađem i ja da čistim ispred svoje, tu malo zezanje, ovo ono, onda izađe i treći komšija, pa četvrti, uskoro nas 7-8 čistimo ispred svojih ulaza, pa deveti komšija dolazi kolima pa ne može da se uparkira pa ga guramo, pa onda se pojavljuje žena jednog komšije sa sokovima, pa posle nekog vremena druga sa kuvanim vinom, onda baba donosi pitu ... show :) i tako uz zezanje i piće i klopu, rasčistimo dobar deo ulice.

Naravno izađu i lokalni klinci da se bacaju po snegu, a najbolje im je kad ulete kod mene u dvorište gde smo mi zapravo bacali sneg sa trotoara i ima ga bukvalno dva metra onako na gomili pa skaču u njega :)

Link to comment
Share on other sites

код нас у блоку општа мобилизација, изађе из зграде по 10-15 мушкараца и оцепа снег ако свиња масну крпу за 15 минута. ја се нудио да лопатам мом председнику савета станара, кул један матори пензионисани официр, он каже "ма очистимо ми ујутру (!!!), само опет напада". ето, код мене се "тешка пешадија" још није упокојила, наздравље им.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Od prvog snega kad je pao, samo smo matori i ja cistili, i to 4-5 puta, i tek juce su se ostali iz zgrade udostojili da izadju i da 'pomognu' ali su zato fino ocistili parking.

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

код нас на паркингу нема где више да се чисти снег. нека кола су потпуно затрпана.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Cale sinoc iscima 3 komsije i mene da ocistimo parking, ostatak komsiluka izasao da pomogne tek kad smo dosli do njihovih kola...

Prajsles troll komsiluk :))

Nista to ne bi bio problem da se to redovno cistilo po malo pa da smo mi samo sneg pobacali, nego smo morali da ocistimo parking i od sloja leda od jedno~15 cm koji se stvorio ispod :DD

Edited by Buda
Link to comment
Share on other sites

realno treba svaki stan da da 200 dinara nekom studentu koji ce to da radi ujutro i uvece i svima dobro

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zabo dobro mesto u kraju pred ovaj sneg, tako da mi je auto ispod neke nastresnice i kao garaziran je. Nemam problema sa ciscenjem snega za sad, samo ga redovno palim i to je to :) Ali ispred kola je gomila snega koju cu morati kad tad da ocistim da bih isterao kola :D mada mogu i da sacekam da se otopi :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...